W piątek do Lublina wróci Alina Wojtas. Bilety na mecz nadal w sprzedaży

Po przegranej z zespołem Baia Mare MKS Selgros Lublin zagra pierwszy mecz w tym sezonie Ligi Mistrzyń przed własną publicznością. Klub z tej okazji przygotował liczne atrakcje i konkursy, zachęcając przy tym do jak najliczniejszego stawienia się na trybunach.
W piątek zespół trener Sabiny Włodek w drugim meczu grupowym zmierzy się z zespołem Larvik HK, w którym występuje Alaina Wojtas. I właśnie powrót byłej zawodniczki MKS Selgros powinien przyciągnąć na trybuny jak najwięcej kibiców. Tym bardziej że klub przygotował dla swoich fanów całą masę atrakcji.

Specjalnym gościem piątkowego meczu będzie zespół Bajm i Beata Kozidrak. I właśnie ta grupa zadba o oprawę muzyczną w meczu przeciwko Norweżkom. Drugim zespołem, który zaprezentuje się w hali Globus, będzie szkoła tańca nowoczesnego UDS, która zdobywa liczne tytuły mistrzowskie na imprezach rangi europejskiej. Tancerze przygotują specjalny występ i zaprezentują go w przerwie spotkania.

Bilety nadal w sprzedaży

W dalszym ciągu można nabywać bilety na to spotkanie. Wejściówki można kupić na stronie http://mkslublin.zissb.pl/ oraz w siedzibie klubu przy ul. Chopina 31/9.

Warto skorzystać ze sprzedaży internetowej, bowiem wśród osób, które zakupią bilet w ten sposób, klub wylosuje trzech kibiców, którzy otrzymają piłkę z autografami zawodniczek. Przy zakupie przez internet będzie można wybrać sobie konkretne miejsca na trybunach, a kupując wejściówkę w dniu meczu, nie będzie się miało takiej możliwości. Kasy będą otwarte w dniu meczu od godziny 14.00.

Konkursy i inne atrakcje

Klub podczas piątkowego meczu zaplanował także specjalne konkursy. Dzięki współpracy z Górnikiem Łęczna kibice będą mogli wygrać bilety na najbliższy mecz łęcznian z Lechią Gdańsk (31 października o godz. 18). Ponadto do wygrania będą też bilety na kolejny mecz lublinianek w Lidze Mistrzów (2 listopada z Metz Handball). Bilety zostaną wylosowane z grona wszystkich kibiców przez podanie szczęśliwego numeru miejsca.

Początek piątkowego meczu zaplanowano na godzinę 20.15

Ceny biletów Liga Mistrzyń

normalny: 25 zł, ulgowy: 15 zł, szkolny: 5 zł (dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób, zgłoszenia grup na biuro@mks.lublin.pl), VIP: 50 zł (miejsce na dolnej trybunie w pobliżu parkietu), Karnet LM - normalny: 60 zł, ulgowy : 35 zł, VIP: 130 zł.