Zgodnie z planem. Kolejna wygrana MKS Selgros

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą broniące tytułu mistrza Polski piłkarki ręczne MKS Selgros. Tym razem lublinianki pokonały na własnym parkiecie Energę AZS Koszalin różnicą siedmiu bramek.
Było to pierwsze w tym sezonie spotkanie zespołu trener Sabiny Włodek przed własną publicznością. Gospodynie zaprezentowały się dobrze i od samego początku narzuciły swój styl gry. Dobrze grały w defensywie, a jak już sobie rywalki zdołały jakoś poradzić z lubelską obroną, to na przeszkodzie w zdobyciu gola stawała bardzo dobrze usposobiona bramkarka Ekaterina Dzhukeva. MKS Selgros skutecznie też atakował, więc przewaga oscylowała w okolicach czterech-pięciu bramek. Potem jednak coś w sprawnie działającej maszynie się zacięło i dystans zaczął się zmniejszać. Trener Włodek zdecydowała się na zmiany i wymieniła prawie całą drugą linię. Na placu gry pojawiły się Kristina Repelewska, Kamila Skrzyniarz i Valiantsina Nestsiaruk. Ostatecznie do przerwy lublinianki wygrywały 14:11.

Po zmianie stron gospodynie już zdecydowanie dominowały na parkiecie. Z minuty na minutę przewaga MKS Selgros rosła.

Koszalinianki w żaden sposób nie mogły powstrzymać mistrzyń Polski. W końcówce przewaga była na tyle duża, że Sabina Włodek wprowadziła do gry te zawodniczki, które na co dzień mają mniej okazji do gry. Mecz zakończył się wynikiem 29:22.