Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze mistrzyń Polski

Od poniedziałku 4 sierpnia ruszyła sprzedaż karnetów na kolejny sezon PGNiG Superligi Kobiet. Jednak do 9 sierpnia będą je mogli nabywać jedynie posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu. Dopiero od tego momentu karnety będą dostępne dla ?nowych? kibiców.
Warto zdecydować się na zakup karnetów do końca sierpnia, gdyż w tym miesiącu będzie je można nabyć o 10 procent taniej.

Do soboty karnety można kupować w siedzibie klubu przy ul. Chopina 31/9. Natomiast później w wejściówki będzie się można zaopatrzyć za pośrednictwem internetu na stronie www.mkslublin.zissb.pl.

W ofercie będą dwa rodzaje karnetów - na mecze PGNIG Superligi i Pucharu Polski, a także rozgrywek Ligi Mistrzów. Wszystkie miejsce są numerowane, a to, z jakiego miejsca kibic będzie oglądać spotkania, zależy od niego samego. W ofercie jest też karnet VIP. Wtedy kibice mecze lubelskich piłkarek mogą obserwować z wysokości boiska. Każdy, kto nabędzie karnet na rozgrywki ligowe lub Ligę Mistrzów, będzie miał również 50 procent zniżki na kolejne mecze w europejskich pucharach. Ponadto posiadacz karnetu normalnego może kupić karnet dla dziecka w cenie 30 złotych. Dodatkowo wszyscy stali kibice, podobnie jak w maju tego roku, otrzymują na koniec sezonu pamiątkowe pakiety kibica. W sprzedaży będą również wejściówki na pojedyncze spotkania. Bilety ulgowe przysługują osobom do 26. roku życia, a także emerytom i rencistom. W ofercie są także bilety szkolne. Te przysługują grupom zorganizowanym powyżej 10 osób ze szkół.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUCeny karnetów:

PGNiG Superliga: normalny- 150 zł, ulgowy - 80 zł, VIP - 200 zł

Liga Mistrzów: normalny - 60 zł, ulgowy - 35 zł, VIP - 130 zł

Ceny biletów:

faza zasadnicza: normalny - 12 zł, ulgowy - 6 zł, szkolny - 1 zł, VIP - 25 zł

faza play-off: normalny -15 zł, ulgowy - 8 zł, szkolny - 1 zł, VIP - 30 zł

Liga Mistrzów i Puchar Europy: normalny - 25 zł, ulgowy - 15 zł, szkolny - 5 zł, VIP - 50 zł