Mistrzowska feta lublinianek. Kibice podziękowali za złoto [ZOBACZ]

W poniedziałkowy wieczór zawodniczki lubelskiego SPR spotkały się z kibicami. Fani podziękowali zawodniczkom za wywalczenie mistrzostwa Polski, a szczypiornistki kibicom za doping.
Spotkanie zorganizowane w pubie Basketon w hali Globus, gdzie na co dzień lublinianki rozgrywają swoje mecze, przebiegało w bardzo radosnej atmosferze. Gdy tylko do sali wkroczyły zawodniczki, kibice zaczęli skandować głośno "Mistrz, mistrz MKS!", dziękując tym samym za wywalczenie 16. w historii klubu z Lublina mistrzostwa Polski.

Zawodniczki nie pozostały kibicom dłużne i kapitan Małgorzata Majerek w imieniu całej drużyny dziękowała fanom za doping. - Dziękujemy, że byliście z nami przez cały ten sezon, wasze wsparcie było dla nas bardzo ważne - mówiła popularna "Mania".

Padły także deklaracje odnośnie następnych sezonów. Lublinianki, już grając jako MKS Lublin, mają zamiar powalczyć nie tylko o hegemonię w kraju, ale także o dobre rezultaty na arenie międzynarodowej. By tego dokonać, klub zamierza wzmocnić skład. Do Lublina trafią już na pewno dwie rozgrywające - Marta Gęga oraz Kamila Skrzyniarz, a w kręgu zainteresowań są też kołowa KSS Kielce - Joanna Drabik oraz bramkarka z Białorusi - Alesia Safonowa.