Motor w doborowym towarzystwie - z reprezentacjami Polski

Piłkarze lubelskiego Motoru walczą o awans do II ligi. Klubowi działacze dbają o to, aby zespół prezentował się dobrze nie tylko na boisku, ale i poza nim, stąd współpraca z firmą KRUK's different, która wyposażyła drużynę w garnitury wizytowe.
Lubelscy futboliści znaleźli się w doborowym towarzystwie, bo ta pracownia ubiera rzeczywiście renomowane zespoły. - To prawda - potwierdza Waldemar Leszcz. prezes Motoru. - Mogę powiedzieć, że w garniturach KRUK's different chodzili piłkarze reprezentacji Polski podczas Euro 2012, a teraz firma ubrała reprezentację Polski w piłce ręcznej na mistrzostwa Europy, które niedawno zakończyły się naszym kraju. W tej ubiorach wystąpili też polscy sztangiści podczas ostatnich mistrzostw świata rozegranych w Huston. Jest z nią związanych także kilka czołowych klubów polskiej piłkarskiej ekstraklasy. W tej sytuacji my jesteśmy bardzo radzi, że znaleźliśmy się wśród takich gigantów.

Można powiedzieć, że firma ubiera zawodników kompleksowo, bo wyposaża ich w buty, garnitury, koszule, krawaty, a nawet w paski do spodni. Jak to się stało, że na tej liście sportowych tuzów znalazł się Motor? - Zbiegły się tu dwie sprawy - mianowicie poszukiwałem partnera na stroje sportowe i go znalazłem, to firma Arts Sport, ale w tym samym czasie szukałem też kogoś, kto uszyje nam stroje wizytowe i trafiłem na firmę KRUK's different, która właśnie otworzyła swój salon w Lublinie. Szybko doszliśmy do porozumienia i mamy piękne wizytowe garnitury. Współpraca jest podpisana do czerwca 2016 roku z opcją przedłużenia - zdradza prezes Leszcz.

Wygląda więc na to, że teraz piłkarze Motoru muszą się szybko piąć w górę, aby dorównać tym, którzy noszą te garnitury pod względem sportowym, bo ubrani są już znakomicie.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU