Sport.pl

Motor Lublin pokazał nowe stroje klubowe. Ładne? [SONDA]

Piłkarze Motoru Lublin będą występować od nowego sezonu w III lidze w nowych strojach. Nowością będzie przede wszystkim pojawienie się na koszulkach loga sponsora strategicznego - firmy Ursus.
Ursus to marka ciągników rolniczych z ponad 100-letnią historią. Reanimowała ją kilka lat temu firma Pol-Mot Warfama, która pod koniec 2011 roku otworzyła fabrykę w Lublinie. Ursus wprowadził się do hal dawnej Fabryki Samochodów Ciężarowych przy ul. Mełgiewskiej.

Prezes Ursusa Karol Zarajczyk przyznaje, że jego firmę do Motoru przyciągnął przede wszystkim nowoczesny stadion, który za dwa miesiące zostanie oficjalnie otwarty. - Wiemy, że obecny poziom rozgrywek, na jakim grać będzie zespół, czyli III liga, nie jest na ten moment zbyt atrakcyjny, ale patrzymy w przyszłość. Wspólnie chcemy krok po kroku awansować do wyższych rozgrywek, mimo że obecnie nie niesie to dla nas dużych korzyści - powiedział kilka tygodni temu.Z lewej strony nowe stroje piłkarzy Motoru, w porównaniu z tym z poprzedniego sezonu.

W meczach u siebie zawodnicy Motoru grający w polu będą występować w tradycyjnych żółtych koszulkach. Z kolei bramkarze zakładać będą trykoty w kolorze pomarańczowym. Z przodu, w pojawi się logo firmy Ursus, a tuż pod nim znajdzie się logotyp Perły, Browarów Lubelskich. Z prawej strony koszulki widnieć też będzie logo miasta Lublin. Z kolei herb klubowy znajdzie się na lewej piersi zawodników. Dodatkowo na ramionach pojawią się logo firm: Migrol i Interbud. Producentami strojów, w których grać będzie lubelski zespół jest firma MW Sport.

Start trzeciej ligi zaplanowany jest na weekend 9-10 sierpnia. Pierwszym rywalem zespołu trenera Mariusza Sawy będzie Resovia, a mecz zostanie rozegrany w Lublinie. Jednak zanim Motor rozpocznie rozgrywki ligowe już w najbliższą sobotę rozegra mecz rundy wstępnej pucharu Polski. Tego dnia do Lublina przyjedzie beniaminek pierwszej ligi - Chrobry Głogów. Mecz zostanie rozegrany na al. Zygmuntowskich o godz. 17.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUJak oceniasz stroje Motoru Lublin na sezon 2014/2015
Komentarze (2)
Motor Lublin pokazał nowe stroje klubowe. Ładne? [SONDA]
Zaloguj się
 • donpedroso

  Oceniono 9 razy 9

  "Prezes Ursusa Karol Zarajczyk przyznaje, że jego firmę do Motoru przyciągnął przede wszystkim nowoczesny stadion"
  A ja myślałem, że Ursusa przyciągnął fakt, że Motor będzie teraz grywał głównie po wsiach, gdzie popyt na ciągniki jest większy, niż w miejscowościach reprezentowanych w trzech wyższych ligach...

 • przytomny2

  Oceniono 2 razy 2

  Ja bym wolał aby piłkarze Motoru pokazali wreszcie jakieś wyniki a nie takie czy inne koszulki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX