Ruchy kadrowe w Motorze. Dwóch zawodników rozwiązało umowy

Zmiany w Motorze trwają w najlepsze. W poniedziałek Damian Jaroń i Patryk Koziara rozwiązali za porozumieniem stron umowy z lubelskim klubem.
Damian Jaroń w poprzednim sezonie był podstawowym graczem lubelskiej ekipy. Pomocnik wystąpił w 33 meczach II ligi i zdobył cztery gole. Z kolei Koziara zagrał w 29 meczach i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Ostatnio przebywał na testach w spadkowiczu T-Mobile Ekstraklasy, drużynie Widzewa Łódź. Wcześniej z łódzkim zespołem związał się także inny były gracz Motoru Mateusz Broź.

Tymczasem klub zasilają nowi gracze - głównie z naszego regionu. W sobotnim meczu rundy przedwstępnej Pucharu Polski z Jarota Jarocin, który Motor wygrał 5:0 wybiegło ich na murawę pięciu. Umowy z klubem podpisali: Robert Kazubski (Orlęta Radzyń Podlaski), Paweł Myśliwiecki (Hetman Żółkiewka), Paweł Jabkowski (Wisła Puławy - wypożyczenie), a także Krystian Mroczek (Victoria Żmudź) i Piotr Piekarski (Termalica Bruk Bet Nieciecza). Ostatni z wymienionych jest typowany na nowego lidera zespołu. Piekarski ma 21 lat, a już może pochwalić się siedmioma występami w ekstraklasie (w barwach GKS Bełchatów i stołecznej Polonii). W minionym sezonie w zespole z Niecieczy rozegrał 13 spotkań, z czego cztery w podstawowym składzie. Trener Mariusz Sawa przyznał ostatnio, że 21-letni pomocnik posiada umiejętności, które predysponują go do gry na zdecydowanie wyższym niż III ligowy poziom

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU