Koszmar trwa nadal. Motor dał sobie wydrzeć wygraną

Kibice chyba nie mieliby nic przeciwko, gdyby mecze z udziałem Motoru Lublin trwały nie 90, a 80 minut. Kolejny raz lublinianie mimo prowadzenia schodzą z boiska jako pokonani. W tej kolejce przegrali 1:2 w Suwałkach z Wigrami.
Od pierwszych minut spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg. Motor, który w tym sezonie traci mnóstwo bramek, tym razem nie popełniał błędów i grał uważnie w obronie. Z podobnego założenia wyszli piłkarze Wigier. Efekt takiej gry spowodował, że żadna z drużyn nie stworzyła sobie stuprocentowej sytuacji i na przerwę oba zespoły schodziły bez zdobyczy bramkowej.

TRENER MOTORU CHCIAŁBYM ŻEBY W CZERWCU KLEPALI NAS PO PLECACH

W drugiej połowie kibice wreszcie doczekali się emocji i przede wszystkim bramek. W 65. minucie na prowadzenie wyszedł Motor. Po faulu jednego z graczy Wigier rzut karny na gola zamienił Mateusz Broź. Niestety, na cztery minuty przed końcem gospodarze doprowadzili do wyrównania. W sytuacji sam na sam z Pawłem Lipcem znalazł się Tomasz Tuttas i nie zmarnował wyśmienitej okazji. Wigry zwietrzyły szansę i w końcówce jeszcze mocniej postawiły na ofensywę. Na kilka sekund przed końcem meczu koszmar powrócił. Drugiego gola dla suwalczan zdobył strzałem głową z bliskiej odległości Piotr Karłowicz. Motor mimo prowadzenia znów do szatni zszedł jako przegrany. Fatum katastrofalnych końcówek nadal wisi nad Motorem.