Motor zremisował z Radomiakiem. Testowano kilkunastu graczy

W drugim meczu kontrolnym rozegranym tego lata lubelski Motor zremisował z Radomiakiem 1:1. Bramkę dla lublinian zdobył Artur Węska.
Sparing II-ligowców rozegrano w trzech tercjach trwających po 30 minut. Rywalizacja była wyrównana, a pierwszych dwóch odsłonach test-meczu bramki nie padały. Oba zespoły trafiały dopiero w ostatniej części spotkania. W 75. minucie gola dla Radomiaka strzelił Fabian Słowiński, zaś dziesięć minut później stan rywalizacji wyrównał Artur Węska.

Trener Przemysław Delmanowicz testował kilkunastu zawodników, którzy walczą o angaż w Motorze. Byli to bramkarz Kamil Szewczyk (Poprad Muszyna), obrońcy Jewhen Romanow (Start Otwock), Grzegorz Wojdyga (GKS Bogdanka), Michał Wołos (Widok Lublin), Arkadiusz Czajkowski (obrońca, Wda Świecie), pomocnicy Maciej Zieliński (Cracovia II Kraków), Sebastian Orzędowski (Wisła Puławy), Rafał Jankowski (Widok Lublin), Sedlewski (Olimpia Elbląg), Konrad Tarkowski (Avia Świdnik) oraz napastnik Mateusz Tietz (Start Otwock) oraz zawodnik z tunezyjskiej ekstraklasy.

Radomiak Radom 1 (0,0,1)

Słowiński (75.)

Motor Lublin 1:1 (0, 0, 1)

Węska (85.)

Radomiak I tercja: Banasiak - Sala, Walasek, Skórnicki, Klepczyński, Bojek, Gośliński, Michalski, Darbyshire, Dziubek, Stanisławski. II tercja: Skowron - Sala, Walasek, Skórnicki (46. Stawczyk), Klepczyński, Bojek (46. Szymański), Gośliński, Michalski (46. Słowiński), Wnuk, Stanisławski (46. Dziubek). III tercja: Domański - Szymański, Walasek (78. Gośliński), Sala, Klepczyński, Dziubek, Darbyshire (70. Michalski), Stawczyk, Słowiński, Kornacki, Stanisławski (70. Skowroński) .

Motor: Motor: Szewczyk, Lipiec - Romanow, Wołos, Kursa, Falisiewicz, Karwan, Wojdyga, Czajkowski, Król, Kądzior, Zieliński, Orzędowski, Jankowski, zawodnik testowany z Tunezji, Sedlewski, Tarkowski, Bednarski, Tietz, Wolaski, Węska, Czułowski.