Bogdanka nadal będzie głównym sponsorem Górnika

Kopalnia węgla kamiennego LW Bogdanka S.A. będąca częścią Grupy Enea nadal będzie głównym sponsorem występującego w piłkarskiej ekstraklasie Górnika Łęczna. Umowa została przedłużona i będzie obowiązywała do 30 czerwca 2017 roku.
Niezwykle istotną sprawą jest także kontynuacja współpracy z klubem w kontekście rozwoju Akademii Sportu Górnika Łęczna, w skład której - oprócz oczywiście Akademii Piłki Nożnej wchodzą także sekcje badmintona, tenisa stołowego, sportów walki (krav-maga) oraz motorowa.

- Górnik Łęczna jest jedynym klubem z Lubelszczyzny, który walczy w ekstraklasie piłkarskiej. Identyfikuje się z nim cała regionalna społeczność. Również nasi pracownicy i nasza Spółka, jako jeden z największych w regionie pracodawców. Ponadto Górnik Łęczna to nie tylko piłka nożna, ale również Akademia Sportu, która oferuje atrakcyjne możliwości aktywnego spędzania czasu dla dzieci i młodzieży i jest ważnym elementem naszych działań z zakresu odpowiedzialności społecznej. Dlatego przedłużenie umowy sponsorskiej z Górnikiem Łęczna było dla nas naturalną decyzją, zgodną z polityką CSR zarówno samej Bogdanki jak i Grupy Enea, w której skład wchodzimy - powiedział klubowej stronie internetowej Krzysztof Szlaga, prezes zarządu LW Bogdanka S.A.

Bardzo zadowolony był także prezes Górnika Artur Kapelko. - Ogromnie cieszymy się, iż nadal będziemy współpracować z LW Bogdanka. To dla nas od lat strategiczny partner i w oparciu o jego wsparcie budujemy nasz budżet. To wsparcie zawsze staraliśmy się zagospodarować efektywnie i skutecznie walczyć o jak najlepszą pozycję w polskiej piłce - podkreślił szef klubu. - Dzięki Bogdance nadal jesteśmy w grze i dołożymy wszelkich starań by nie zawieść zaufania zarówno strategicznego sponsora, jak i kibiców.

Umowa przewiduje, że swoje spotkania Górnik będzie rozgrywać na stadionie w Łęcznej, natomiast stadion Arena Lublin będzie traktowany jako rezerwowy.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUZdjęcie UMBRO PILKA NEO TRAINER 20550UDL6 Zdjęcie UMBRO PILKA SPECJALI ETERNAL TRAINER 20597UDP7 Zdjęcie UMBRO PILKA UX2 TRAINER 20611UB26
UMBRO PILKA NEO TRAINER 205... UMBRO PILKA SPECJALI ETERNA... UMBRO PILKA UX2 TRAINER 206...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info