Rutynowany defensor przedłużył kontrakt z Górnikiem

Działacze występującego w ekstraklasie Górnika przedłużyli kontrakt z Pawłem Sasinem. Ten doświadczony obrońca spędzi w Łęcznej kolejny sezon.
Sasin ma 32 lata i jest wychowankiem Beniaminka Radom. W swojej karierze występował także m. in. w Śląsku Wrocław, Lechu Poznań, Koronie Kielce, Cracovii, ŁKS Łódź. Po raz pierwszy trafił do Łęcznej w sezonie 2010/2011, gdzie w barwach Bogdanki rozegrał rundę wiosenną. Wrócił dwa lata później i gra w Górniku do dziś. W sumie w najwyższej klasie rozgrywek rozegrał 178 spotkań, w których strzelił sześć goli. Natomiast dla łęcznian zagrał 66 razy (w I lidze 29 i w ekstraklasie 37).

- Moja rodzina dobrze się czuje w Łęcznej i na Lubelszczyźnie. Jestem dumny z tego, że mogę reprezentować Górnika i cały region w ekstraklasie. Dziękuję zarządowi i trenerowi za zaufanie - mówi na klubowej stronie internetowej Paweł Sasin.

Z nowych graczy do tej pory łęcznianie pozyskali tylko obrońcę Dariusza Jareckiego (ostatnio Termalica Bruk-Bet Nieciecza), który już niegdyś w Górniku grał. Ponadto nowe umowy z klubem podpisali - oprócz oczywiście Sasina - Sergiusz Prusak, Przemysław Pitry i Leandro.

Natomiast klub z Łęcznej opuścili Dziugas Bartkus, Tomislav Bożić, Marquitos, Silvio Rodić i Veljko Nikitović, który zakończył karierę.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUZdjęcie PUMA Piłka Arsenal FC Fan 082522 Zdjęcie Puma Piłka Pro Training MS 082432 Zdjęcie Puma Piłka nożna evoPOWER 4 Futsal 08256701
PUMA Piłka Arsenal FC Fan 0... Puma Piłka Pro Training MS ... Puma Piłka nożna evoPOWER 4...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info