Górnik dołączył do grona klubów, które współpracują z Kolporterem

Firma Kolporter podpisała umowę o współpracy z występującym w piłkarskiej ekstraklasie Górnik Łęczna. Kontrakt dotyczy dystrybucji biletów na spotkania tego klubu.
Wejściówki na mecze Górnika można nabyć od 4 kwietnia 2016 roku w 24 salonikach prasowych, zlokalizowanych w Lublinie, Chełmie, Kazimierzu Dolnym, Kocku, Krasnymstawie, Kraśniku, Lubartowie, Milejowie, Nałęczowie, Puławach, Parczewie, Radzyniu Podlaskim, Rejowcu, Świdniku, Tomaszowie Lubelskim, Turce i naturalnie w Łęcznej.

- Górnik Łęczna to kolejny klub piłkarski, z którym nawiązaliśmy współpracę w zakresie sprzedaży biletów. Stale staramy się poszerzać ofertę naszych saloników, dostosowując ją również do potrzeb lokalnych społeczności. Bilety na imprezy sportowe znakomicie wpisują się w tę strategię. Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi klubami sportowymi, nie tylko piłkarskimi - mówi Arkadiusz Parlicki z Biura Handlowego Kolportera.

Warto zauważyć, że Kolporter w zakresie rozprowadzania biletów, współpracuje już z Koroną Kielce, Jagiellonią Białystok, Arką Gdynia, Lechem Poznań, Lechią Gdańsk, Podbeskidziem Bielsko Biała, Górnikiem Zabrze, Stowarzyszeniem Trefl Pomorze i Stalą Gorzów.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU