Sport.pl

Co, gdzie, kiedy - kalendarz imprez sportowych



PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga: Azoty Puławy - Zagłębie Lubin, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

KOSZYKÓWKA

Tauron Basket Liga mężczyzn: Start Lublin - Stelmet Zielona Góra, niedziela, godz. 18, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Tauron Basket Liga Kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp., sobota, godz. 17, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

II liga mężczyzn: domlublin.pl AZS UMCS - KS Shmoolky Warszawa, sobota, godz. 20, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

SIATKÓWKA

Turniej Nadziei Olimpijskich - II Turniej o Mistrzostwo woj. lubelskiego Młodziczek, sobota i niedziela, godz. 10.30, hala

im. A. Gołasia przy PG1 przy ul. Popiełuszki 1 i hala ZS nr 3 przy ul. Słowackiego 7 w Kraśniku.

Turniej Nadziei Olimpijskich - II Turniej o Mistrzostwo woj. lubelskiego Młodzików, sobota i niedziela, godz. 10.30, hala ZPO nr 3 przy ul. Leśnej 2 i hala ZPO nr 2 przy ul. Partyzantów 8 w Międzyrzecu Podlaskim.

II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski - Skawa Wadowice, sobota, godz. 17, hali ZS nr 2 przy ul. Żwirki Wigury 3 w Tomaszowie Lubelskim. II liga mężczyzn: Avia Świdnik - TSV Sanok, sobota, godz. 18, hala Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Armii Krajowej 3 w Świdniku. MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - Metro Warszawa, sobota, godz. 18, hala ZPO nr 3 przy ul. Leśnej 2 w Międzyrzecu Podlaskim.

SZACHY

Turnieje cykliczne "SZACH KRÓLOWI - 2015"o puchar Prezydenta Miasta Lublin pierwszy OPEN, drugi Turniej Młodych Talentów do 14 lat, sobota, godz. 14.30, świetlica klubowa przy al. Piłsudskiego 22. Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Szachach Błyskawicznych na 2015 rok do 8, 10, 12, 14, 16, 18 lat i open, niedziela, godz. 10, sala Starostwa Powiatowego przy ul. Spokojnej 9 w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny żaczek i żaków, sobota, godz. 9, sala ZS Nr 6 przy ul. Kalinowej 5 A w Zamościu. 

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU