Sport.pl

Zbliża się gala MMA - Thunderstrike Fight League

paw
09.12.2015 , aktualizacja: 09.12.2015 11:18
A A A
Gala MMA, Thunderstrike Fight League

Gala MMA, Thunderstrike Fight League (mat.organizatora)

Przed nami ósma odsłona zawodowej gali MMA, Thunderstrike Fight League. Odbędzie się ona w sobotę 16 stycznia 2016 roku w lubelskiej hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich.


Główn± atrakcj± wieczoru będzie druga w historii lubelskiej organizacji, walka o pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Jednym z głównych bohaterów tego starcia będzie reprezentant Lubelszczyzny, który zmierzy się z przedstawicielem Berkut Arachionu Olsztyn, gdzie trenuj± Mamed Chalidow oraz mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk. Na razie nazwiska owiane s± jeszcze mgł± tajemnicy. Gala TFL 8"TITLE SHOW" odbędzie się przy współpracy z amatorsk± organizacj± AFC. Podczas imprezy zostanie rozegranych pięć pojedynków amatorskich AFC oraz dziesięć zawodowych starć TFL. Będzie to nowo¶ć podczas eventów Thunderstrike Fight League. Do tej pory organizacja skupiała się tylko na promocji profesjonalnego MMA.

Jednym z "gwoĽdzi" programu będzie też walka, w której Cezary Kęsik spotka się z Aleksandrem Rychlikiem. Pochodz±cy z Puław Kęsik walczy teraz z barwach Croos Fight Radom, a jego rywal reprezentuje WCA Fight Team Warszawa. Dla niepokonanego Kęsika, będzie to już trzeci pojedynek dla Thunderstrike Fight League, natomiast Rychlik debiutuje w tej organizacji.

Dojdzie też do niesamowitego pojedynku w kategorii koguciej, gdzie dziesi±ty w Polsce zawodnik Jakub "Zacięty" Piesiewicz skrzyżuje rękawice z niepokonanym Czeczenem Arbim Naskhoevem. Zwycięzca tego starcia otrzyma prawo walki o pas mistrzowski TFL. Dla reprezentanta Marga SFG Garwolin Jakuba Piesiewicza, będzie to już czwarty pojedynek dla lubelskiej organizacji. Natomiast zawodnik WCA FIGHT TEAM Warszawa Arbi Naskhoev stoczy drugi bój dla TFL.

Start pojedynków amatorskich AFC zaplanowany jest na godzinę 16, natomiast oficjalne otwarcie TFL odbędzie się o godz. 18. Oba wydarzenia będ± retransmitowane na kanale Orange Sport. Bilety będ± dostępne w sprzedaży od 16 grudnia 2015 roku.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUSkomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX