Sport.pl

Znamy program przygotowań Motoru do rundy wiosennej

Piłkarze Motoru Lublin zakończyli tegoroczne rozgrywki III ligi na pierwszym miejscu. Znany jest już plan przygotowań zespołu trenera Dominika Nowaka do drugiej części sezonu.
Zwycięskim zaległym spotkaniem z Avią w Świdniku (3:1) mierzący w awans lublinianie zakończyli ligowe zmagania w 2015 roku. Nie oznacza to wcale, że zawodnicy zawiesili buty na kołku, bo w piątek 27 listopada o godz. 14 Motor zmierzy się jeszcze w meczu towarzyskim z Lublinianką. Potyczka odbędzie się na bocznym boisku Areny Lublin.

Potem nastąpi przerwa, a 18 stycznia 2016 roku piłkarze spotkają się na pierwszym treningu. Jednak przygotowania rozpoczną się dwa dni wcześniej od badań szybkościowo-wydolnościowych. Pierwszy mecz sparingowy lublinianie rozegrają 30 stycznia w Siedlcach z Pogonią. Natomiast sezon Motor rozpocznie 12 marca od spotkania półfinałowego Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, gdzie rywalem będzie Lublinianka. Pierwsze spotkanie ligowe żółto-biało-niebiescy rozegrają 19 marca, kiedy to podejmą Tomasovię Tomaszów Lubelski.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUSzczegółowy plan przygotowań Motoru

16-17 stycznia (sobota-niedziela): badania szybkościowo-wydolnościowe 18 stycznia (poniedziałek): wznowienie treningów 30 stycznia (sobota): Pogoń Siedlce (I liga) - mecz wyjazdowy 6 lutego (sobota): Orlęta Radzyń Podlaski (III liga) - mecz w Lublinie 10 lutego (środa): Legionovia Legionowo (II liga) - mecz wyjazdowy 13 lutego (sobota): Stal Stalowa Wola (II liga) 20 lutego (sobota): Broń Radom (III liga) 24 lutego (środa): Stal Mielec (II liga) 27 lutego (sobota): Victoria Żmudź (IV liga), Radomiak Radom (II liga) 5 marca (sobota): wolny termin (poszukiwany sparingpartner) 12 marca (sobota): Lublinianka (1/2 finału Lubelskiego Pucharu Polski 2015/2016) 19 marca (sobota): Tomasovia Tomaszów Lubelski (XX kolejka III ligi)