Lublinianka bez wygranej. Wszystkie wyniki i tabela III ligi

Lublinianka przegrała z JKS Jarosław 2:1. Dzięki temu drużyna z Podkarpacia wyprzedziła lublinian w tabeli. Liderem nadal jest Motor Lublin, który powiększył przewagę nad Karpatami Krosno. Pomocni okazali się piłkarze Avii Świdnik, którzy zremisowali z faworyzowanymi Karpatami 2:2.
Mecz Lublinianki z JKS Jarosław rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. Najpierw piłkę do własnej bramki wpakował Radosław Kursa. Lublinianka wyrównała już po niecałych dziesięciu minutach. Podanie Karola Kality wykorzystał Mateusz Majewski. Decydującego gola w 34. minucie z rzutu wolnego zdobył Walery Sokolenko, były gracz Motoru Lublin

1909 Jarosław2 (2)
Lublinianka 1 (1)

Bramki: Kursa (3. bramka samobójcza), Sokolenko (34.) - Majewski (12.)

Lublinianka: Socha - Wołos, Kosiarczyk (46. Stefański), Mazurek, Kursa - Kaganek (66. S. Kucharzewski), Gutek (67. Banachiewicz), Czułowski, Kalita, Świech - Majewski.

Wszystkie wyniki 14. kolejki:

Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2-2, Sokół Sieniawa - AMSPN Hetman Zamość 3-1, Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orzeł Przeworsk 0-2, Izolator Boguchwała - Piast Tuczempy 1-0, JKS Jarosław - Lublinianka Lublin 2-1, Stal Rzeszów -Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1, Resovia Rzeszów - Polonia Przemyśl 0-0, Chełmianka Chełm - Lewart Lubartów 0-2.