Sport.pl

Wiadomo, jakie będą pary mistrzów III ligi w barażach o awans

W Polskim Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par z ośmiu trzecioligowych grup, które będą walczyły o wejście do II ligi.
Mistrz grupy lubelsko-podkarpackiej zmierzy się z najlepszym zespołem grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej. - Gospodarzem pierwszego spotkania będzie drużyna z grupy lubelsko-podkarpackiej - mówi uczestniczący w losowaniu Zbigniew Bartnik, prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. - Natomiast terminy rozegrania tych spotkań poda Departament Rozgrywek PZPN.

W tej chwili na czele grupy lubelsko-podkarpackiej jest Motor Lublin. Natomiast stawce rywali przewodzą Olimpia Elbląg i Sokół Ostróda, które zgromadziły po tyle samo punktów (30).

Warto przypomnieć, że w minionym sezonie los także zetknął zespoły z tych grup. Wówczas awans do II ligi wywalczyła Olimpia Zambrów, która okazała się lepsza od Stali Rzeszów.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUZestaw pozostałych par - gospodarze pierwszych spotkań na pierwszym miejscu:

mistrz grupy dolnośląsko-lubuskiej - mistrz grupy łódzko-mazowieckiej

mistrz grupy pomorsko-zachodniopomorskiej - mistrz grupy opolsko-śląskiej

mistrz grupy małopolsko-świętokrzyskiej - mistrz grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej 

Komentarze (2)
Wiadomo, jakie będą pary mistrzów III ligi w barażach o awans
Zaloguj się
  • 100-lec

    Oceniono 7 razy 1

    dokładnie, tym bardziej że w tej lidze nie gra żaden Motor tylko Spartakus Szarowola

  • akks20004

    Oceniono 7 razy -1

    A skąd wiecie, że to Motór będzie w barażach? Zmieńcie tytuł, bo to, że Motór teraz lideruje nie oznacza, że będzie liderował na finiszu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX