Karnety na Górnik już w sprzedaży. Są niespodzianki

Od poniedziałku 6 lipca rusza sprzedaż na mecze Górnika Łęczna w sezonie 2015/2016. Klub przygotował dla kibiców niespodzianki i rabaty.
Karnety kupować można w wersji na rundę jesienną oraz na cały sezon od 6 lipca - w kasie nr 1, oraz w internecie na bilety.gornik.leczna.pl. Ceny wahają się od już kilkunastu złotych (karnet dziecięcy do 13 lat) do 450 zł i uzależnione są od sektora na stadionie (ulgowe bilety przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia, seniorom powyżej 60 lat i kobietom). Każdy, kto kupował już w przeszłości karnety na Górnik, otrzyma rabat 2 proc. za każdą rundę, na którą miał wykupione stałe wejście. Ponadto przygotowano nowe ceny biletów. Zmiany dotyczą głównie rodzin i dzieci. Od przyszłego sezonu bilet dziecięcy (1 zł) będzie dostępny na wszystkie sektory na stadionie. Ponadto Górnik dołączył do programu Karta Dużej Rodziny, dzięki której osoby z rodzin wielodzietnych zapłacą za wejściówki tylko 5 zł. Oprócz tego klub przygotował pulę darmowych biletów dla niepełnosprawnych.

Każda, kto kupi karnet, otrzyma w prezencie szalik w klubowych barwach. Kibice, którzy wybiorą opcję kupna przez system online, będą mogli odebrać zielono-czarny pasiak do 31 lipca w kasach klubu.

W pierwszym spotkaniu na własnym obiekcie (27 lipca) Górnik zmierzy się ze swoim imiennikiem z Zabrza. Już 2 sierpnia do Łęcznej przyjedzie Legia Warszawa - jedyny klub, który zgromadził komplet publiczności.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU