LOTTO Lubelskie Cup. Cała stawka już w Lublinie [zdjęcia]

Przyjechał ćwierćfinalista Ligi Mistrzów AS Monaco, a także Szachtar Donieck, Hannover 96 oraz Lechia Gdańsk. Dwa pierwsze zespoły przeprowadziły już na Arenie Lublin trening.
Wszystkie drużyny rozgrywanego w weekend turnieju Lotto Lubelskie Cup są już w Lublinie. Co oczywiste, ekipy skorzystały z oddalonego o mniej więcej 15 km od Areny Lublin lotniska w Świdniku. Jak przekonują organizatorzy - firma PSP - jest to jeden z trzech najsilniej obsadzonych turniejów towarzyskich w Europie. Do Lublina przyjechał ćwierćfinalista Ligi Mistrzów AS Monaco, Szachtar Donieck, Hannover 96 oraz Lechia Gdańsk. Na konferencji prasowej przedstawiciele AS Monaco (trener - Leonardo Jardim i obrońca Elderson Uwa Echiejile) oraz Szachtara Donieck (Darijo Srna i trener Mircea Lucescu) podkreślali, że bardzo podoba im się Arena Lublin oraz to, że rywalizacja jest bardzo ważnym etapem w przygotowaniu do nowego sezonu. Oba zespoły mają już za sobą pierwszy trening w Lublinie.

Przypomnijmy, że w rozgrywkach zmierzy się Lechia Gdańsk z Szachtarem Donieck w sobotę o godz. 16.15, a AS Monaco z Hannoverem 96 o 19.15. W niedzielę mecz o trzecie miejsce zostanie rozegrany o 13.30, a wielki finał o 17.30. Będzie też lubelski akcent. Sędzią pierwszego półfinału będzie Mateusz Złotnicki, a wielkiego finału Paweł Gil. Pozostałe spotkania poprowadzą arbitrzy z Łodzi. Nadal można jeszcze kupić bilety. Najtańsze wejściówki kosztują 30 zł. Kolejne pakiety (na jeden dzień) są w cenach 40, 60 i 90 zł.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU