Sport.pl

Co, gdzie, kiedy. Kalendarz imprez sportowych

PIŁKA NOŻNA

T-Mobile Ekstraklasa: Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław, piątek, godz. 20.30, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

III liga - sobota: Motor Lublin - Izolator Boguchwała, sobota, godz. 19, stadion Arena Lublin; Podlasie Biała Podlaska - Resovia Rzeszów, godz. 14; niedziela: Hetman Żółkiewka - Chełmianka Chełm, godz. 14, Stal Kraśnik - Wólczanka Wólka Pełkińska, godz. 14.

IV liga - sobota: Orlęta Łuków - Łada 1945 Biłgoraj 15, AMSPN Hetman Zamość - Górnik II Łęczna 15; niedziela:

Opolanin Opole Lubelskie - Włodawianka Włodawa 14, Czarni Dęblin - Orion Niedrzwica Duża 14, Janowianka Janów Lubelski - Powiślak Końskowola 15, Victoria Żmudź - Kryształ Werbkowice 14, Grom Kąkolewnica - Ruch Ryki 15, Lewart Lubartów - Omega Stary Zamość 15.

KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn: Stalma AZS UMCS Lublin - AZS UMK Consus PBDI Toruń, niedziela, godz. 18, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

PIŁKA RĘCZNA

II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - KS Uniwersytet Radom, niedziela, godz. 14, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

SIATKÓWKA

Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Młodziczek - piątek, godz. 12 TPS Lublin - Abis 64 Łódź, godz. 13.30 BAS Białystok - Budowlani Toruń, godz. 15.30 Legionovia Legionowo - Abis 64, godz. 17 Sparta Braniewo - Budowlani; sobota: godz. 10.30 TPS - Legionovia. godz. 11.45 BAS - Sparta, kolejne spotkania godz. 13, 15.30, godz. 16.45; niedziela, godz. 10 i 11.15. Wszystkie mecze w hali Lublinianki przy ul. Leszczyńskiego 19 w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

Mistrzostwa Województwa Młodzików Młodszych (gry poj. podwójne i mieszane), sobota, godz. 9, hala sportowa ZS w Kocudzy.

Memoriał Andrzej Grubby w tenisie stołowym (3-osobowe reprezentacje Szkół Podstawowych), piątek, godz. 9, hala sportowa SP i Gimnazjum w Łucce.

BIEGI

"Chęć na pięć": bieg na dystansie 5 km: niedziela, godz. 12, start i meta w parku Saskim w okolicach muszli koncertowej.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU