Broń poraziła Lubliniankę. Przegrana drużyny z Wieniawy

W meczu kontrolnym piłkarze Lublinianki zmierzyli się na bocznym boisku Areny Lublin z Bronią Radom. Lepsi okazali się goście, którzy wygrali 2:1.
Oba zespoły występują w III lidze, z tym że w innych grupach. Drużyna radomska zajmuje trzecią lokatę w rozgrywkach łódzko-mazowieckich, a Lublinianka walczy o zachowanie bytu w klasie lubelsko-podkarpackiej. Było to ostatnie spotkanie sparingowe przed wznowieniem ligowej rywalizacji.

Prowadzenie w tym meczu uzyskali gospodarze, po uderzeniu w 27. minucie Rafała Stępnia. Niestety zespół trenera Marka Sadowskiego więcej goli w tym spotkaniu już nie zdobył. Za to dwie bramki strzelili goście i obie były autorstwa znanego z występów w puławskiej Wiśle Piotra Nowosielskiego. W 70. minucie po ładnej akcji całego zespołu doprowadził on do wyrównania, a potem po faulu na nim sam skutecznie wykonał rzut karny.

Za tydzień w pierwszym spotkaniu ligowym zespół z Wieniawy zmierzy się na Arenie Lublin z Orlętami Radzyń Podlaski.

Lublinianka 1 (1)

Bramka: Stępień (30)

Broń Radom 1:2 (1:0) Bramki: Nowosielski (70, 80-k.) Lublinianka: Zapał - Ręba, Mazurek, Rafał Kursa, Wiśniewski, Wołos, Radosław Kursa, Skoczylas, Stępień, Czułowski, Witkowski oraz Zawiślak, Dudkiewicz, Gawrylak, Sobiech, Gąsior.

Broń: Budzikur - Ankurowski, Gorczyca, Skórnicki, Wichucki, Bojek, Sałek, Bouchniba, Leśniewski, Nowosielski, Marczak oraz Wnukowski, Wieczorek, Więcek, Stefański, Kozicki.