Porażka piłkarzy Motoru w ostatnim sprawdzianie

Za tydzień ruszają rozgrywki III ligi. W ostatnim meczu kontrolnym lubelski Motor przegrał u siebie z Radomiakiem 1:2.
Przeciwnik zespołu trenera Mariusza Sawy występuje w takiej samej klasie jak lublinianie, z tym że w grupie łódzko-mazowieckiej, której jest liderem. Radomiaka prowadzi doskonale znany na Lubelszczyźnie były szkoleniowiec puławskiej Wisły Jacek Magnuszewski.

Obie bramki dla gości padły w identyczny sposób - po dośrodkowaniach z prawej strony boiska - najpierw Pawła Lipca pokonał Szymon Stanisławski, a tuż przed przerwą uczynił to Leandro. Piłkarze Motoru zdołali strzelić tylko jednego gola. W 70. minucie Michał Kula skapitulował przed uderzeniem Damiana Falisiewicza.

W pierwszym meczu ligowym lublinianie zmierzą się na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińska.