Co, gdzie, kiedy - kalendarz imprez sportowych

PIŁKA NOŻNA

T-Mobile Ekstraklasa: Górnik Łęczna - Górnik Zabrze, sobota, godz. 15.30, stadion przy al. Jana Pawła II w Górnika w Łęcznej.

Mecz kontrolny: Lublinianka - Górnik II Łęczna, sobota, godz. 9, boczne boisko Areny Lublin.

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin, niedziela, godz. 17.30, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Challenge Cup 1/8 finału: Azoty Puławy - HC Vise BM, sobota, godz. 18, hala przy al. Partyzantów w Puławach.

KOSZYKÓWKA

Tauron Basket Liga Kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin - Glucose ROW Rybnik, sobota, godz. 19, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Półfinały mistrzostw Polski juniorów U-20 - piątek: Wikana Start Lublin - WKK Wrocław, godz. 15, MKS Dąbrowa Górnicza - Polonia Warszawa, godz. 17.15; sobota: WKK Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza, godz. 13.30, Wikana Start - Polonia Warszawa, godz. 15.30; niedziela: Polonia Warszawa - WKK Wrocław, godz. 10, Wikana Start - MKS Dąbrowa Górnicza, godz. 12. Wszystkie mecze w hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

O wejście do I ligi: Stalma AZS UMCS Lublin - Noteć Inowrocław, niedziela, godz. 18, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

JEŹDZIECTWO

Cavaliada TOUR 2015 - piątek: godz. 8-11, 11.30-14, 16-17.45, 18.15-18.45, 18.50-19.30, 20-20.30; sobota: godz. 8.30-11.15, 11.45-14.15, 14.45-15.45, 16.15-16.45, 17-18, 18.30-19.30, 20-21.30; niedziela: godz. 8-10.15, 10.45-12.30, 13-14.30, 15-16.30. Pawilon Targów Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.

SIATKÓWKA

IV Turniej o Mistrzostwo woj. lubelskiego Młodziczek, sobota, godz. 10 i niedziela, godz. 9.30, sale Gimnazjum nr 5 przy ul. Smyczkowej 5, MOSiR Lublinianka przy ul. Leszczyńskiego 19, Gimnazjum nr 18 przy ul. Długosza w Lublinie.

IV Turniej o Mistrzostwo woj. lubelskiego Młodzików, sobota, godz. 10 i niedziela, godz. 9.30, sale ZSO nr 2 przy ul. Leszczynowej 16, ZSZ nr 2 przy Brzeskiej 71 w Białej Podlaskiej.

TENIS STOŁOWY

I liga kobiet: AZS UMCS Optima Lublin - AZS UE II Wrocław, sobota, godz. 16, hala AOS UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek i kadetów oraz skrzatek i skrzatów, sobota, godz. 9 (skrzaci 10.30), hala sportowa Zespołu Szkół w Kocudzy.



DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU