W Pustyni lider pierwszej ligi nie sprostał Wiśle

Piłkarze Wisły rozegrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem puławianie zmierzyli się w Pustyni z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Wygrali puławianie 2:1.
Wprawdzie na tym etapie przygotowań wyniki nie są najważniejsze, ale zwycięstwo II-ligowca jest sporą niespodzianką. Losy spotkania zostały rozstrzygnięte w przeciągu pięciu minut. Prowadzenie dla lidera pierwszej ligi uzyskał w 50. minucie doskonale znany na Lubelszczyźnie z racji występów w Górniku Łęczna Adrian Paluchowski. Potem do akcji wkroczył Jarosław Niezgoda, który dopiero po przerwie zameldował się na placu gry i dwukrotnie pokonał broniącego w drugiej połowie Adriana Olszewskiego (53. i 55. min).DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUWisła Puławy 2 (0)

Bramki: Niezgoda (53., 55.)

Termalica Bruk-Bet 1 (0)

Bramka: Paluchowski (50.)

Wisła Puławy: Leszczyński - Edwards, Jędrzejczyk, Pielach, Fedoriw - Sedlewski (61. Lisiecki), Charzewski (58. Szczotka), Maksymiuk, Łytwyniuk (65. Dobrowolski), Pożak (46. Nowak) - Carioca (46. Niezgoda).

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Nowak (46. Olszewski) - Fryc, Czerwiński, Kopacz, Jarecki (60. Kamiński) - Janeczko (46. Chomiuk), Pleva (46. Kaczmarczyk), Sołdecki, Drozdowicz, Biskup (46. Włodyka) - Paluchowski.