W Pustyni lider pierwszej ligi nie sprostał Wiśle

Piłkarze Wisły rozegrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem puławianie zmierzyli się w Pustyni z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Wygrali puławianie 2:1.
Wprawdzie na tym etapie przygotowań wyniki nie są najważniejsze, ale zwycięstwo II-ligowca jest sporą niespodzianką. Losy spotkania zostały rozstrzygnięte w przeciągu pięciu minut. Prowadzenie dla lidera pierwszej ligi uzyskał w 50. minucie doskonale znany na Lubelszczyźnie z racji występów w Górniku Łęczna Adrian Paluchowski. Potem do akcji wkroczył Jarosław Niezgoda, który dopiero po przerwie zameldował się na placu gry i dwukrotnie pokonał broniącego w drugiej połowie Adriana Olszewskiego (53. i 55. min).