W halowym pucharze Lemonex nie miał sobie równych

Zakończyła się IV edycja rozgrywek o Halowy Puchar Lublina 2015. Zdobywcą tego trofeum został zespół Lemoneksu.
Do rywalizacji przystąpiło 18 drużyn, które grały systemem pucharowym. Walka była bardzo zacięta. W półfinale Lemonex pokonał Taxi 3:1, ale zwycięstwo zapewnił sobie dopiero w dwóch ostatnich minutach.

Nie mniej emocjonujący był finał, w którym zmierzyły się drużyny Lemoneksu i Cleopatry. Tuż przed przerwą prowadzenie dla Lemoneksu uzyskał Robert Grabias. Zaraz po zmianie stron wyrównał Łukasz Nowosad. Końcówka należała jednak do Lemoneksu, który wygrał 3:2 i uszczęśliwiony kapitan zwycięskiego zespołu Paweł Rzepecki odebrał z rąk prezesa TKKF Omega Zbigniewa Furmana, organizatora imprezy, okazały puchar.