W meczu kontrolnym Motor zremisował z Wisłą

Piłkarze III-ligowego Motoru rozegrali kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem rywalem lublinian była Wisłą Sandomierz. Mecz zakończył się remisem 2:2.
Potyczkę rozegrano na bocznym boisku Areny Lublin. Trener Mariusz Sawa wystawił dwie jedenastki. Po pierwszej połowie - po trafieniach Krystiana Mroczka - Motor prowadził 2:0. Po zmianie stron do głosu doszli goście i doprowadzili do wyrównania.

W poniedziałek lublinianie wyjeżdżają na zgrupowanie do Dębicy, gdzie będą przebywali do soboty. W ostatnim dniu pobytu Motor rozegra mecz kontrolny ze Stalą Mielec.

Motor 2 (2)

Bramki: Mroczek (12., 39.)

Wisła 2 (0)

Motor (I połowa):Lipiec - Kłyk, Komor, Karwan, Falisiewicz, zawodnik testowany - Muszyński, Piekarski, Jabkowski, Mroczek - Myśliwiecki.

Motor (II połowa): Skrzypek - Kazubski, Armaciński, Tywoniuk, Burczaniuk - Ptaszyński, Kamiński, Gęborys, Czułowski, Szymanek - Wolski.