MKS Selgros przed ważnym meczem. Bilety już w sprzedaży

Wielkimi krokami zbliża się bardzo ważny mecz dla MKS Selgros. Mistrzynie Polski 15 lutego zmierzą się w 1/8 finału Pucharu Zdobywczyń Pucharów z duńskim Randers HK. W sprzedaży są już bilety.
Niepokonane na krajowym podwórku zawodniczki MKS Selgros rozpoczynają swoją przygodę w Pucharze Zdobywczyń Pucharów. Ich pierwszymi rywalkami będzie Randers HK - piąta drużyna ligi duńskiej.

Podopieczne Sabiny Włodek zajęły czwarte miejsce w grupie Ligi Mistrzyń i do awansu do kolejnej fazy zabrakło jednego punktu. Na pocieszenie lubelskie zawodniczki trafiły do PZP.

Pierwszy mecz rozegrany zostanie w Danii. Natomiast losy awansu do ćwierćfinału rozstrzygną się 15 lutego o godz. 17 w hali Globus.

Bilety na rewanżowe spotkanie można kupić na stronie MKS-u .

Sprzedaż jest także prowadzona codziennie w siedzibie klubu przy ul. Chopina 31/9 w godz. 9-13. W dniu meczu kasy biletowe będą otwarte od 15.30.

Bilety są w cenie: 15 zł normalny, 10 zł ulgowy, 5 zł grupowy (grupa powyżej 10 osób).

Klub wprowadził specjalną obniżkę dla posiadaczy karnetów na rozgrywki PGNiG Superligi oraz Ligi Mistrzów. Ci kibice mogą w siedzibie klubu nabyć bilet ze zniżką 50 proc.

W trakcie meczu odbędzie się też zbiórka organizowana przez MKS Selgros i Caritas Lubelski dla małego kibica Dawida Jarosza - ucznia klasy III szkoły podstawowej w Horodle, który choruje na ostrą białaczkę linfoblastyczną.