Gala MMA. W oktagonie nikt się nie oszczędzał [zdjęcia]

W lubelskiej hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich odbyła się Gala MMA Thunderstrike Fight League 6. W walce wieczoru o pas mistrza wagi lekkiej (70 kg) Grzegorz Szulakowski pokonał w pierwszej rundzie przez tko (niezdolność rywala do walki) Łukasza Bieńka.
Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem miłośników sztuk walki. Większość pojedynków w oktagonie kończyła się jednak przed czasem. Z dziesięciu stoczonych walk zaledwie dwie stoczono na pełnym dystansie. Podczas imprezy odbyła się zbiórka na leczenie 18-miesięcznego Jasia Karwowskiego, którego dotknęła choroba nowotworowa - siatkówczak oka.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUWyniki - walka wieczoru o pas mistrza wagi lekkiej (70 kg): Grzegorz Szulakowski pok. Łukasza Bieńka przez tko w I rundzie; Extra Fight: kat. 74 kg: Łukasz Talarowski pokonał Hovannesa Chilingaryana przez tko w I rundzie.

Inne pojedynki: kat. 70 kg: Hubert Szymajda pokonał Kamila Lamprychta przez tko w II rundzie; kat. 61 kg: Jakub Piesiewicz pokonał Marcina Sypulskiego przez poddanie w I rundzie; kat. 70 kg: Sebastian Kotwica pokonał Mateusza Smolaka przez tko w I rundzie; kat. 93 kg: Michał Oleksiejczuk pokonał Seweryna Kierchhiebela przez tko (poddanie narożnika) w II rundzie; kat. 61 kg: Arbi Nashkhoev pokonał Sylwestra Millera jednogłośną decyzją sędziów; kat. 84 kg: Cezary Kęsik pokonał Krystiana Tołkaczewskiego przez tko w I rundzie; kat 70 kg: Jakub Martys pokonał Damiana Adamiuka przez tko w I rundzie; walka amatorska - kat 70 kg: Maciej Szydłowski pokonał Piotra Jaszczuka jednogłośną decyzją sędziów.