Pomagamy potrzebującym. XII Bal Charytatywny

Od lat środowisko sportowe wspiera potrzebujących, zbierając pieniądze podczas balów charytatywnych pod nazwą ?Sportowa Gwiazdka?. 17 stycznia w lubelskim hotelu Victoria impreza odbędzie się po raz dwunasty. Start o godz. 19.
Jak zwykle w trakcie zabawy, która organizowana jest przez Lubelską Unię Sportu i środowisko karate tradycyjnego, odbędzie się aukcja pamiątek sportowych, ale nie tylko, bo zawsze licytowanych jest też wiele innych przedmiotów, takich jak obrazy, rzeźby czy książki. Tym razem dochód z balu będzie przeznaczony na wsparcie pacjenta Kliniki Neurologii Centrum Zdrowia Dziecka. Należy mieć nadzieję, że w tym roku padnie kolejny rekord, bo podczas poprzedniego balu udało się zebrać aż 30 tys. 400 zł. - Można rzec, przytaczając pewnego klasyka, że nasza impreza to taka "nowa świecka tradycja", która wyjątkowo nam się udała - mówi Bogusław Trojan, prezes LUS, który wraz z Andrzejem Maciejewskim, szefem Lubelskiego Związku Karate Tradycyjnego, ją organizuje. - Zdołaliśmy w niej połączyć pomoc potrzebującym ze świetną zabawą, co jest, można powiedzieć, znakiem firmowym naszego balu. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mogą wziąć w nim udział, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przekazali gadżety na licytację, gorąco do tego zachęcam. Zapraszam serdecznie wszystkich sympatyków sportu i nie tylko do przyjścia na naszą imprezę.

Cena za bal to 120 zł za osobę. Zaproszenie obejmuje miejsce przy stoliku 8-10-osobowym, bogaty serwis gastronomiczny oraz udział w szampańskiej zabawie. Oczywiście w programie są też występy artystyczne, pokazy sportowe, a dania będzie przygotowywała kuchnia hotelu Victoria.

Na bal można zapisywać się w recepcji hotelu Victoria przy ul. Narutowicza 58/60, natomiast szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 81 532 70 11 w. 1, 601 367 360, e-mail:k.czopor@hotel.victoria.pl, a także w biurze Lubelskiego Związku Karate Tradycyjnego - tel. 81 743 79 99, e-mail: lublin.karate@wp.pl i na stronie internetowej www.lublin.karate.pl.

Dla uczestników balu, którzy będą chcieli skorzystać z noclegu, hotel Victoria przewiduje specjalne, atrakcyjne ceny.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU