Zostań profesjonalnym futsalistą! Lubelskie Dziki szukają utalentowanej młodzieży

Futsalowy klub AZS UMCS Lublin organizuje nabór zawodników do dwóch grup młodzieżowych. Swoich sił mogą obecnie spróbować młodzi zawodnicy w kategoriach U18 i U20.
Nabór podzielony jest na dwa etapy. Pierwszym są zgłoszenia internetowe, które potrwają do 9 stycznia 2015 roku. Natomiast w ramach drugiego etapu zgłoszeni zawodnicy zostaną zaproszeni na specjalne testy. - Chcemy się rozwijać się i iść do przodu, a stworzenie drużyn młodzieżowych jest jedyną drogą - mówi inicjator naboru i zarazem trener pierwszej drużyny Artur Gadzicki. - Futsal w wydaniu młodzieżowym jest znakomitą okazją do uzupełnienia treningu piłkarskiego, najlepsi zawodnicy na świecie zaczynali od futsalu. Rozgrywki młodzieżowych mistrzostw Polski w tych kategoriach wiekowych rozgrywane są formułą turniejową, także nie kolidują z treningami "dużej piłki". Dla młodego zawodnika futsal to doskonała okazja, żeby poprawić technikę, szybkość, czy też popracować nad dyscypliną taktyczną - dodaje Gadzicki.

Aby wziąć udział w naborze, należy wysłać maila na adres umcs.futsal@gmail.com, a w jego treści podać: imię i nazwisko, rok urodzenia, nazwę klubu, numer telefonu, szkołę.

Po zakończeniu etapu rejestracji internetowej zgłoszeni kandydaci zostaną poinformowani o terminie testów drogą mailową i telefoniczną. W razie pytań i wątpliwości informacji udziela kierownik drużyny pod adresem mailowym umcs.futsal@gmail.com.