Marmota najlepsza w turnieju sylwestrowo-noworocznym

W niedzielę 28 grudnia w lubelskiej hali MOSiR odbył się już VII turniej sylwestrowy, którego organizatorami byli TKKF Omega i Urząd Miasta Lublina.
Do udziału w halowych zawodach zgłosiły się aż 24 zespoły, ale z racji napiętego grafiku czasowego do zmagań przystąpiło dziewięć drużyn.

Najlepszą drużyną turnieju okazała się Marmota, która wygrała zmagania w grupie A, a potem w finałowym dwumeczu najpierw ograła Pretendentów 3:1, a potem okazała się lepsza od KSW. Na drugim miejscu uplasowali się właśnie gracze KSW, a na najniższym stopniu podium stanęli Pretendenci. Królem strzelców został Ireneusz Kowalski (Marmota), który zdobył pięć bramek. Za najlepszego bramkarza uznano z kolei Pawła Borzeckiego (KSW), a najlepszym zawodnikiem okrzyknięto Tomasza Sekreckiego (Marmota).

WYNIKI VII SYLWESTROWO -NOWOROCZNEGO TURNIEJU.

Grupa A

Marmota - Ale Taxi 3:1, Marmota - Turcja 5:3, Ale Taxi - Turcja 0:3.

1. Marmota68:4
2. Turcja36:5
3. Ale Taxi01:6
Grupa B

KSW - Taxi 5 4:0 KSW - Hello Sushi 1:0, Hello Sushi - Taxi 5 4:1.

1. KSW65:0
2. Hello Sushi34:2
3. Taxi 501:8
Grupa C

Mikomax Smart Office - Pretendenci 2:3, Mikomax - Spartan 2:1, Spartan - Pretendenci 3:4.

1.Pretendenci67:5