Lubelski klub organizuje turniej na rzecz chorego podopiecznego

Piłkarski klub UKS Widok SP 51 Lublin, który zajmuje się szkoleniem młodych adeptów piłki nożnej w niedzielę 7 grudnia w hali Globus zorganizuje Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. Zawody zostaną zorganizowane z myślą o jednym z podopiecznych klubu z Czubów - Jasiu Kozłowskim.
- Jaś Kozłowski to zawodnik naszego klubu, który jest chory na cukrzycę typu 3. Turniej, który organizujemy, ma na celu pomoc w walce z tą chorobą. Jasia czeka kosztowne leczenie, aby mógł normalnie funkcjonować i trenować z drużyną - informują organizatorzy.

Turniej odbędzie się w godzinach 8-16. Weźmie w nim udział 10 drużyn z Lublina z roczników 2002-2003. Finałem imprezy będzie mecz I Polskiej Ligi Futsalu między AZS UMCS a BSF Bochnia. Lubelskie "Dziki" wybiegną na parkiet punktualnie o godzinie 17.

W programie zawodów przewidziano jednak więcej atrakcji. Podczas trwania turnieju odbędzie się loteria fantowa, licytacja koszulek piłkarskich, pasowanie na piłkarza młodych adeptów piłki nożnej UKS Widok i badanie poziomu cukru we krwi. Ponadto organizatorzy zaplanowali mecz pokazowy z udziałem znanych osób z Lubelszczyzny - Andrzeja Mierzejewskiego z Kabaretu Smile, Marcina Wójcika z Kabaretu Ani Mru Mru, Jarosława Góry, Modesta Boguszewskiego, Sławomira Nazaruka, Jakuba Wierzchowskiego, Adam Piekutowskiego i innych.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU