Najpiękniejsze gole i parady bramkarskie. Lublinianki w Top 5

Wprawdzie piłkarki ręczne MKS Selgros nie przebrnęły przez pierwszą fazę grupową Ligi Mistrzów, ale w trakcie rywalizacji kilka zawodniczek drużyny lubelskiej zostało wyróżnionych przez EHF TV. Chodzi tu o pięć najbardziej widowiskowych bramek i obron w każdej kolejce.
Tak było także w ostatniej serii spotkań, kiedy drużyna trener Sabiny Włodek walczyła w Norwegii z Larvikiem. Mistrzynie Polski przegrały 24:35, ale uznanie zyskały dwie zawodniczki MKS Selgros. Fenomenalna bramka zdobyta w tym meczu przez Katarzynę Kozimur została okrzyknięta najładniejszym golem VI kolejki Champion League. Natomiast obronę rzutu jednej z Norweżek przez Weronikę Gawlik sklasyfikowano na piątej pozycji. Warto przypomnieć, że we wcześniejszych spotkaniach Ligi Mistrzów wyróżnione zostały również: Jessica Quintino, Agnieszka Kocela, Joanna Drabik i bramkarka Ekaterina Dzhukeva.

Zespół lubelski nie zakwalifikował się wprawdzie do kolejnej rundy tych elitarnych rozgrywek, ale nadal będzie walczył na europejskich parkietach - w Pucharze Zdobywców Pucharów. Pierwszym rywalem MKS Selgros w tej rywalizacji będzie duński Randers HK. Pierwszy mecz odbędzie się 7 lub 8 lutego 2015 roku w Danii, a tydzień później zostanie rozegrane w Lublinie spotkanie rewanżowe.