Wisła zdobywa punkt na wyjeździe i nieco poprawia swoją sytuację w tabeli

Piłkarze II-ligowej Wisły Puławy w pierwszym meczu rundy rewanżowej bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Okocimskim Brzesko i dzięki temu na kolejkę przed końcem rozgrywek w tym roku wydostali się ze strefy spadkowej.
Już na samym początku meczu Duma Powiśla miała dogodną okazję do objęcia prowadzenia. Po dobrej dwójkowej akcji Włodymyra Fiedoriwa i Cwetana Filpowa w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Dawid Pożak, ale fatalnie spudłował. Kilka minut później ten sam zawodnik starał się po raz kolejny zaskoczyć Marka Pączka, ale ten był na posterunku.

W dalszej fazie spotkania więcej z gry mieli gospodarze, ale nie potrafili zagrozić bramce puławian. Okocimski pierwszą szansę na gola miał w 33. minucie. Dobry strzał oddał Jurij Głuszko, ale Nazar Penkowec nie dał się zaskoczyć i do przerwy kibice nie oglądali bramek.

Po zmianie stron znów groźnie zaatakował zespół "Piwoszy". W 48. minucie ładnym uderzeniem popisał się Wojciech Wojcieszyński, ale jeszcze lepszą obronę zaprezentował bramkarz Wisły. W dalszej fazie meczu Okocimski starał się zagrozić Dumie Powiśla poprzez stałe fragmenty gry, ale zabrakło mu wykończenia. W odpowiedzi Pączka zaskoczyć próbował Piotr Charzewski, ale ten kolejny raz spisał się bez zarzutu.

W końcówce spotkania gospodarze starali się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, a Wiślacy ograniczali się do wyprowadzania kontrataków. I mimo sytuacji z obydwu stron żadnej z drużyn nie udało się trafić do siatki i mecz zakończył się remisem 0:0. Za tydzień w ostatnim w tym roku meczu ligowym Wisła Puławy na swoim stadionie zagra z Błękitnymi Stargard Szczeciński i postara się zrewanżować rywalom za dotkliwą porażkę (0:4) na wyjeździe.