Nasze w kadrze. Piłkarki Górnika zagrają przeciwko Belgii

Dwie piłkarki Górnika Łęczna - Natalia Chudzik i Agata Guściora - zostały powołane do reprezentacji Polski na towarzyskie spotkanie z Belgią. Obie występują w linii pomocy.
Spotkanie odbędzie się 22 listopada o godz. 13 w Sosnowcu. Trener kadry narodowej Wojciech Basiuk powołał na to spotkanie 18 zawodniczek - najwięcej z Medyka Konin, aż osiem. W tej sytuacji kibice, którzy obejrzą czwartkowy mecz na szczycie ekstraligi, w którym piłkarki Górnika zmierzą się u siebie z koniniankami, będą mogli obejrzeć w akcji aż dziesięć kadrowiczek. Początek tego spotkania wyznaczono na godz. 15.30.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUKadra na mecz z Belgią: Karolina Koch (1.FC Katowice), Jolanta Siwińska (1. FC Lübars 1962, Niemcy), Daria Antończyk (AZS PWSZ Wałbrzych), Natalia Chudzik, Agata Guściora (obie Górnik Łęczna), Patrycja Balcerzak, Anna Szymańska, Natalia Pakulska, Gabriela Grzywińska, Ewa Pajor, Aleksandra Sikora, Ewelina Kamczyk, Katarzyna Konat (wszystkie Medyk Konin), Nikol Kaletka (Czarni Sosnowiec), Weronika Aszkiełowicz, Dominika Grabowska (obie AZS Wrocław), Patrycja Wiśniewska (Mitech Żywiec), Anna Rędzia (UKS SMS Łódź).