W Challenge Cup Azotom będą sędziować Belgowie i Włosi

Wyznaczono już obsady sędziowskie na mecze III rundy Challenge Cup. Władze Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej zadecydowały, że spotkania puławskich Azotów z serbską Metaloplastiką Sabac będą prowadzili arbitrzy z Belgii i Włoch.
Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 22 listopada 2014 roku o godz. 18.30 w Sabac. Ten mecz będą sędziowali Belgowie: Siegurd Thomassen i Tobias Schmack, a delegatem EHF będzie Słoweniec Darko Repensek.

Z kolei rewanżową potyczkę, która odbędzie 29 listopada o godz. 18 w puławskiej hali MOSiR przy al. Partyzantów, poprowadzi para sędziowska z Włoch: Simone Zendali i Stefano Riello. Delegatem EHF będzie Antonim Stanek z Czech.

Warto przypomnieć, że przedstawiciel europejskiej federacji już po raz trzeci odwiedzi Puławy w tej roli. Poprzednio pełnił swoje obowiązki w dwóch zwycięskich meczach puławian - w 2011 roku z RK Bjelowar (20:19) i w lutym tego roku z Nilufer BK (39:31). W minionym sezonie Azoty dotarły do półfinału tych rozgrywek. W walce o finał uległy późniejszemu zdobywcy tego trofeum szwedzkiemu IK Savehof, który w meczu o pierwsze miejsce pokonał właśnie Metaloplastikę Sabac.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU