Startuje cykl biegów przełajowych City Trail na 5 km

Weź udział w inauguracji edycji City Trail, przełajowego biegu na 5 km, który odbędzie się 11 października w Lublinie.
City Trail to jesienno-zimowe przełajowe zawody na dystansie 5 km, organizowane w 11 miastach. - Dlaczego taki dystans? Z jednej strony jest zachęcający dla początkujących biegaczy, z drugiej przyciąga doświadczonych zawodników, którzy nasze biegi traktują jako mocne treningi, sprawdzające aktualną formę - tłumaczy Piotr Książkiewicz, organizator zawodów.

Pamiątkowe medale będą wręczane osobom, które ukończą co najmniej cztery biegi. Cykl jest kierowany również do dzieci i młodzieży. Przed biegiem głównym odbędą się wyścigi City Trail Junior na dystansach od 300 metrów do 3 km. Zapisy do biegów dla młodych sportowców odbywają się na stronie citytrail.pl

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUElektroniczna rejestracja do pierwszego biegu w Lublinie trwa do środy (8 października) do godz. 23.59. Osoby, które nie zdążą w tym terminie, mogą dopisać się do listy startowej w dniu zawodów - 20 zł.

Start biegu głównego, który odbędzie się 11 października w Lesie Dąbrowa zaplanowano na godz. 10. Biuro zawodów będzie otwarte od 8.30.

Kolejne zawody z cyklu City Trail w Lublinie zostaną rozegrane 15 listopada o godz. 11. Szczegóły na stronie citytrail.pl

Więcej o nadchodzących biegach w twojej okolicy sprawdzisz w kalendarzu biegów na serwisie PolskaBiega.pl