Zrób chłopakowi prezent i kup bilet na mecz Górnika za połowę ceny

30 września obchodzony jest dzień chłopaka. Dlatego Górnik Łęczna z tej okazji przygotował specjalną ofertę dla... pań. Każda z kobiet, która zdecyduje się kupić bilet chłopakowi, otrzyma 50 procent zniżki.
Takim prezentem można obdarować nie tylko partnera, ale choćby tatę czy dziadka. A przecież nie od dziś wiadomo, że większość mężczyzn ma bzika na punkcie futbolu.

Dzisiaj wszystkie panie mają szansę na zakup wejściówek na sobotni mecz Górnika z Koroną Kielce (godzina 15.30) za połowę ceny. Wystarczy udać się do punktów, w których sprzedawane są bilety - w kasie stadionu przy al. Jana Pawła, sklepie Sport XL w Łęcznej przy ul. Polnej, a także centrum handlowym E. Leclerc przy ul. Zana. Uwaga - promocja nie dotyczy sprzedaży internetowej.

Jesteście im potrzebni

Zarząd Górnika serdecznie zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej do wspólnego kibicowania drużynie trenera Jurija Szatałowa w tym arcyważnym spotkaniu. Przypomnijmy, że łęcznianie w trzech ostatnich spotkaniach zdobyli tylko punkt i w sobotę z pewnością będą chcieli zakończyć serię trzech meczów bez wygranej.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU