Piłki giganty w Lublinie. O co w tym chodzi?

Od kilku dni na al. Solidarności, placu Zamkowym, a także pod halą Globus uwagę przechodniów przyciągają ogromne żółto-zielone piłki. Okazuje się, że są one elementem konkursu, który specjalnie dla swoich kibiców przygotował MKS Selgros Lublin.
- Postanowiliśmy razem z naszym partnerem Selgros Cash&Carry bardzo dosłownie pokazać, że Lublin posiada wielkie tradycje związane z piłką ręczną - informuje Michał Jastrzębski, prezes MKS Selgros Lublin.

Okazuje się, że potężne piłki są częścią konkursu, w którym można wygrać m.in.: koszulki meczowe z autografami aktualnych mistrzyń Polski, a także pobyt na trybunie VIP podczas wybranego meczu. - Wystarczy zrobić sobie lub przyjaciołom niebanalne zdjęcie przy jednej z trzech piłek, przesłać na profil facebookowy Selgros i oczekiwać na powiadomienie o wygranej - mówi Cezary Furmanowicz z firmy Selgros Cash&Carry, która już wkrótce otworzy w Lublinie swoją pierwszą halę handlu hurtowego. -Warto dodać, że wybór akurat trzech piłek też nie jest przypadkowy. Nasze zawodniczki już wkrótce zmierzą się właśnie z trzema zespołami w rozgrywkach Ligi Mistrzyń i jestem pewien, że czekają nas naprawdę wielkie emocje - kończy Cezary Furmanowicz. Przypomnijmy, że w fazie grupowej Ligi Mistrzyń lublinianki zagrają z rumuńskim HCM Baia Mare, francuskim Metz, a także Norweskim Larvik HK. W tym ostatnim klubie od niedawna występuje była czołowa zawodniczka MKS Selgros Alina Wojtas.

Zabawa konkursowa potrwa do 3 października, a jej rozstrzygnięcie nastąpi tydzień później.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU