Sędzia z Warszawy rozjemcą meczu Górnika z Zawiszą Bydgoszcz

W sobotę piłkarze Górnika rozegrają kolejny mecz w T-Mobile Ekstraklasie. Łęcznianie zmierzą się u siebie z Zawiszą Bydgoszcz. PZPN podał, kto będzie arbitrem tego spotkania.
Rozjemcą starcia beniaminka ze zdobywcą Pucharu Polski będzie Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. Arbiter ze stolicy w zeszłym sezonie sędziował jeden mecz Górnika. Było to spotkanie domowe z Energetykiem ROW Rybnik przegrane 1-2. Asystentami Kwiatkowskiego będą Michał Pierściński i Adam Kupsik. Czy tym razem zespół trenera Jurija Szatałowa zgarnie trzy punkty w meczu na własnym stadionie przekonamy się w sobotę o godzinie 15.30.

Hitem czwartej serii gier będzie mecz Wisły Kraków z Lechią Gdańsk. Czemu wspominamy o tym spotkaniu? Ano dlatego, że jego sędzią będzie lublinianin Paweł Gil. W poprzedniej kolejce Gil był arbitrem spotkania pomiędzy Cracovią a Koroną Kielce. Niebawem będzie on też sędziować mecz IV rundy eliminacji do Ligi Europejskiej pomiędzy Feyenoordem Rotterdam a ukraińską Zorią Ługańsk, który zostanie rozegrany 21 sierpnia na stadionie De Kuip.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU