Drugi sparing Lublinianki zakończył się bramkowym remisem

W środę wieczorem piłkarze Lublinianki rozegrali drugi sparing przed rozpoczęciem sezonu. piłkarze trenera Modesta Boguszewskiego tym razem zmierzyli się z IV-ligowym Orionem Niedrzwica prowadzonym przez byłego szkoleniowca ekipy z Wieniawy Marka Sadowkiego.
W kadrze drużyny z Lublina wystąpiło kilku testowanych zawodników m.in. z Widoku Lublin. Wynik spotkania został otwarty już w 3. minucie, a prowadzenie objął Orion. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową oddał Patryk Grzegorczyk. Stojący w pierwszej połowie w bramce Lublinianki Marcin Zapał zdołał odbić strzał na poprzeczkę, ale wobec dobitki Wojciecha Białka był już bezradny. Jednak już po kilku minutach na murawie był już remis. Dobre prostopadłe podanie od partnera otrzymał Dmian Ścibor i strzałem z pola karnego doprowadził do wyrównania. W kolejnych minutach Lublinianka miała kilka okazji do zdobycia kolejnych bramek. Jednak na przeszkodzie po uderzeniu Bartosza Tomczuka stanął słupek, a potem Oleg Rovbel trafił w poprzeczkę.

Drugą połowę od odważnych ataków rozpoczął zespół trenera Marka Sadowskiego. I już w 49. minucie ponownie wyszedł na prowadzenie. W kolejnych minutach lekką przewagę osiągnęła Lublinianka, ale tempo meczu zdecydowanie spadło. Potem na murawie nie działo się nic ciekawego. Aż do 85. minuty. Wtedy to Zespół trenera Boguszewskiego doprowadził do wyrównania. Lublinianka przeprowadziła akcję prawą stroną boiska zakończoną dośrodkowaniem, które wykończył Patryk Stadnicki i ustalił wynik meczu na 2:2.

Lublinianka: Zapał - Kwiatkowski, Ręba, Mazurek, Ścibior - Zabielski, Piskor, Gawrylak, Skoczylas - Aina, Tomczuk. II połowa: Krupa - Wiśniewski, Stępień, Mazurek, Kanarek - Orłowski, Pototskiy - Rovbel, Bogusz, Stadnicki - Ozimek.