Wisła się wzmacnia. Do zespołu dołączył młody bramkarz

Wisła Puławy szykująca się do występów w II lidze dokonała kolejnego wzmocnienia. Do zespołu trenera Marcina Jałochy dołączył Michał Leszczyński grający na pozycji bramkarza.
Nie jest to jednak transfer definitywny. Młody bramkarz podpisał trzyletni kontrakt z klubem z Olsztyna, po czym został wypożyczony do zespołu z Puław. W barwach Wisły będzie występował przez najbliższy sezon.

Leszczyński ma 20 lat, mierzy 185 centymetrów i waży 77 kilogramów. Dotychczas występował jedynie w zespole z Warmii i Mazur. Teraz przenosi się na Lubelszczyznę. W minionym sezonie Leszczyńskiemu nie udało się rozegrać ani jednego spotkania na zapleczu ekstraklasy, bo etatowym bramkarzem Stomilu był Piotr Skiba.

Leszczyński wystąpił w ostatnim sparingu Wiślaków ze Stalą Stalowa Wola. Co prawda Duma Powiśla straciła w nim trzy gole, ale młody bramkarz, który na boisku przebywał przez pierwsze 45 minut, bramki nie wpuścił.

Wcześniej do zespołu trenera Marcina Jałochy trafił 21-letni Maciej Machalski, który ostatnio grał w Zniczu Pruszków, będąc jego podstawowym graczem. Wisła w dalszym ciągu szuka zawodników do gry na II-ligowym froncie. Trener puławian poszukuje zawodnika m.in. na pozycję stopera. Z zespołem trenuje też od kilku dni Michał Zuber, który po awansie Górnika Łęczna do ekstraklasy nie ma żadnych szans na regularne występy.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU