Wisła się wzmacnia. Do klubu trafił nowy pomocnik

Przygotowująca się do występów na szczeblu centralnym II ligi Wisła Puławy dokonała pierwszego latem wzmocnienia, pozyskując ze Znicza Pruszków pomocnika Macieja Machalskiego.
Nowy zawodnik "Dumy Powiśla" ma 24 lata i występuje na pozycji pomocnika. Z zespołem z Puław związał się rocznym kontraktem.

Machalski jest wychowankiem Znicza Pruszków, w którym zresztą występował od początku swojej kariery. W minionym sezonie zagrał w 31 spotkaniach zespołu z Pruszkowa, 26 razy wybiegając w podstawowej jedenastce. Trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Kibice będą mieli okazję obejrzeć nowego zawodnika w akcji już w najbliższą sobotę. Wtedy właśnie zespół trenera Marcina Jałochy zmierzy się z beniaminkiem I ligi Pogonią Siedlce, dla której od nowego sezonu grać będzie były napastnik Motoru Lublin Maciej Tataj.

Natomiast w barwach zespołu z Puław nie będzie już występować Wojciech Jakubiec. 26-letniemu obrońcy z końcem czerwca skończył się kontrakt i władze klubu zadecydowały, że nie zostanie on przedłużony.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU