Wojownicy staną do walki w oktagonie. Będzie na co popatrzeć

Już w najbliższy piątek pasjonatów sportów walki czeka prawdziwa uczta. W lubelskiej hali MOSiR-u dojdzie do starć gigantów, którzy zmierzą się ze sobą w ringu zwanym oktagonem. A to wszystko z okazji gali MMA ?Po prostu walcz?, która odbędzie się z ramienia organizacji PROMMAC.
Do walk w oktagonie staną czołowi polscy zawodnicy MMA z Antonim Chmielewskim na czele, a także wschodzące gwiazdy tej niezwykle efektownej dyscypliny sportu. Swoje umiejętności zaprezentują m.in. Oskar Piechota i Albert Odzimkowski, a także Grzegorz Lipski z Lubelszczyzny. Nie zabraknie też pojedynku z udziałem pań, jak i turnieju młodych talentów. Dodatkowo na trybunach lubelskiej hali będzie można spotkać wiele gwiazd sportu - Tomasza Drwala, Marcina Helda, Łukasza Jurkowskiego czy Marcina Tyburę.

Ważenie w Galerii Olimp

Zanim współcześni gladiatorzy zaprezentują się lubelskiej publiczności w oktagonie, w czwartek o godz. 18 w Galerii Olimp w holu obok Multikina odbędzie się oficjalne ważenie uczestników piątkowego widowiska. Każdy z fanów, który zdecyduje się tego dnia odwiedzić lubelską galerię, będzie mieć szansę na wygranie wejściówek, a także specjalnych gadżetów PROMMAC w przygotowanych na tę okazję konkursach.

Wielkie emocje rozpoczną się w piątek o godz. 19, ale hala zostanie otwarta godzinę wcześniej. Na początku dojdzie do walk ćwierćfinałowych i półfinałowych w wadze lekkiej. Wystartują w nich: Sergiusz Uzarek, który zmierzy się z Igorem Michaliszynem, Rami Hamdan z Jakubem Martysem, Adam Tokarski z Marcinem Kołkiem i Piotr Sermak z Piotrem Karnickim.

WIELKA GALA BOKSU NA GLOBUSIE. EMOCJI NIE BRAKOWAŁOPo początkowych starciach rozpocznie się główna część imprezy, w której dojdzie m.in. do trzech walk wieczoru. Ich początek zaplanowano na godz. 21. W oktagonie zmierzą się ze sobą m.in. Piotr Wawrzyniak i Antoni Chmielewski. Dojdzie także do pojedynku międzynarodowego. Oskar "Imadło" Odzimkowski spróbuje swoich sił w walce z Mattią Schiavolim. Na ringu zaprezentują się także panie - Katarzyna Lubońska zmierzy się z Roksaną Prucnal.

Po sportowych emocjach organizatorzy zapraszają wszystkich fanów na after party, które zostanie zorganizowane w klubie Czekolada. Wejściówki na imprezę dostępne będą w cenie 10 zł. Z kolei bilety na galę sportów walki w Lublinie można kupić już od 30 zł. Można je nabyć za pośrednictwem platformy Eventin.pl, jak i w salonach Empik i Saturn na terenie całej Polski. W dniu gali bilety będą także dostępne w kasach hali MOSiR-u. - Wszystkim tym, którzy nie będą mogli uczestniczyć w gali, zagwarantowaliśmy transmisję na żywo za pośrednictwem kanału Polsat Sport oraz platformy Ipla.tv. - mówi Marek Batko, założyciel PROMMAC.

Program gali MMA PROMMAC "Po prostu walcz"

Walki wieczoru:

kat. 84 kg: Piotr Wawrzyniak - Antoni Chmielewski, kat. 77 kg: Albert "Złoty" Odzimkowski - Mickael Lebout, kat. 84 kg: Oskar "Imadło" Piechota - Mattia Schiavolin.

Ponadto zmierzą się:

kat. 77 kg: Grzegorz Lipski - Emil "Róża" Różewski, kat. 57 kg: Katarzyna Lubońska - Roksana Prucnal, kat. 70 kg: Finał Turnieju Amatorskiego, kat. 77 kg: Michał Wiencek - Michał Golasiński.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU