Nowy trener poprowadził Wisłę na pierwszym treningu

W poniedziałek Marcin Jałocha przeprowadził swój pierwszy trening w roli szkoleniowca Wisły Puławy. W zajęciach wzięło udział 26 graczy. A już w środę wiślaków czeka sparing z bardzo wymagającym rywalem. Formę puławian sprawdzi Górnik Łęczna.
W gronie zawodników, którzy wzięli udział w inauguracyjnym treningu, znalazło się dwóch bramkarzy, a także zawodnicy z pola. Jednak nie podano ich personaliów. Ponadto w zajęciach uczestniczyli już Adam Nowak i Mateusz Łakomy, którzy wrócili z wypożyczeń, a także Paweł Komar i Michał Paluch. Umowy tych dwóch graczy kończą się wraz z końcem czerwca i jeszcze nie wiadomo, czy zostaną przedłużone. Zabrakło natomiast dwójki Amerykanów. Jednak sympatycy Dumy Powiśla nie mają powodu do niepokoju. Zarówno Jason Gorskie, jak i Christopher Edwards dołączą do kolegów z drużyny w ciągu kilku dni.

PAMIĘTACIE "PIŁKARSKI DIAMENT"? LUBLINIANIN W FINALE
W najbliższych dniach wiślacy mają w planach rozegranie szeregu gier kontrolnych. Już we wtorek o godz. 18 Duma Powiśla zmierzy się w Końskowoli z Lewartem Lubartów. Sparing został zorganizowany z myślą o tym, by nowy szkoleniowiec Wisły Marcin Jałocha, który niedawno zastąpił na tym stanowisku Jacka Magnuszewskiego, mógł przyjrzeć się testowanym graczom i zdolnej puławskiej młodzieży. A już dzień później poprzeczka zostanie podniesiona zdecydowanie wyżej. W środę puławianie sparować będą bowiem w Łęcznej z przygotowującym się do startu w T-Mobile Ekstraklasie Górnikiem. Początek sparingu zaplanowano na godz. 11.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU