Współcześni gladiatorzy zaprezentują się lubelskiej publiczności

Zacięte i emocjonujące walki, którym towarzyszyć będzie mnóstwo adrenaliny - to wszystko czeka kibiców, którzy 27 czerwca o godzinie 19 zdecydują się zasiąść na trybunach hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich, gdzie odbędzie się gala MMA PROMMAC: Po prostu walcz.
Organizatorzy imprezy zapowiadają widowisko na najwyższym poziomie. Naprzeciw siebie w oktagonie staną zawodnicy zarówno z naszego regionu, jak i całej Europy. Do walki staną również kobiety. A dodatkową atrakcją będzie turniej amatorski, którego zwycięzca podpisze kontrakt na pierwszą zawodową walkę na kolejnej gali PROMMAC.

W oktagonie zaprezentują się tacy zawodnicy jak Grzegorz Lipski - lokalna legenda sportów walki, który zmierzy się z Emilem Różewskim. Lublinianin planuje efektownym zwycięstwem pożegnać się z własną publicznością. Do walki stanie też przedstawicielka naszego miasta Roksana Prucnal, a jej przeciwniczką będzie Katarzyna Lubońska z Wielkopolski. Walka tych pań będzie wydarzeniem historycznym, gdyż będzie to pierwszy kobiecy pojedynek stoczony w ramach gali PROMMAC: Po prostu walcz.

WIELKA GALA BOKSU NA GLOBUSIE. EMOCJI NIE BRAKOWAŁOTo jednak nie wszystko. Na gali dojdzie także do dwóch walk międzynarodowych. Albert Odzimkowski stanie naprzeciw znakomitego Francuza Mickaela Leboute'a, a inny nasz reprezentant Oskar Piechota zmierzy się z Włochem Mattią Schiavolinem. Natomiast w pojedynku dwóch generacji polskiego MMA Piotr Wawrzyniak zmierzy się z Antonim Chmielewskim. - Dzięki tak skonstruowanemu zestawieniu walk mamy pewność, że gala będzie niesamowitym widowiskiem, a nawet najbardziej wymagający fani MMA znajdą coś dla siebie- zapewnia Marek Batko, współwłaściciel i członek Zarządu PROMMAC.

Zawodowe pojedynki to niejedyna atrakcja lubelskiej gali. Podczas jej trwania odbędzie się także turniej amatorski w wadze lekkiej. Zmierzą się w nim młodzi zawodnicy z naszego regionu. Zwycięzca podpisze kontrakt z federacją i tym samym otrzyma możliwość debiutu na listopadowej gali PROMMAC 2. - Jednym z naszych głównych celów jest promocja MMA, jako sportu wymagającego niesamowitego poświęcenia i pełnego zaangażowania. Bardzo cieszymy się, że poprzez organizację amatorskich zawodów możemy dać szansę na rozwój utalentowanym zawodnikom - komentuje Dalius Kubylis, prezes Zarządu PROMMAC.

Bilety już w sprzedaży

Można już nabywać wejściówki na lubelską galę sportów walki. Bilety można kupić za pośrednictwem platformy Eventin.pl już od 30 zł, a także w sklepach na terenie naszego miasta. - Dla fanów z regionu lubelskiego uruchomiliśmy sprzedaż w sklepach Music Dealer (ul. Peowiaków 12) oraz Media Expert (ul. Mełgiewska 2B) - wyjaśnia prezes Kubylis. Bezpośrednią transmisję z gali PROMMAC: Po prostu walcz można będzie również obejrzeć w Polsacie Sport. Jej początek zaplanowano na godzinę 19.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUZestawienie walk zawodowych:

Piotr Wawrzyniak - Antoni Chmielewski

Albert Odzimkowski - Mickael Lebout

Oskar Piechota - Mattia Schiavolin

Grzegorz Lipski - Emil Różewski

Katrzyna Lubońska - Roksana Prucnal

Uczestnicy turnieju amatorskiego:

Sergiusz Uzarek, Rami Hamdan, Piotr Sermak, Adam Tokarski, Marcin Kołek, Igor Michaliszyn, Jakub Martys, Piotr Karnicki.