Sport.pl

Co, gdzie, kiedy - kalendarz imprez sportowych

PIŁKA NOŻNA

I liga: Górnik Łęczna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, sobota, godz. 16.45, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

II liga - niedziela: Motor Lublin - Znicz Pruszków, godz. 17, stadion przy al. Zygmuntowskich w Lublinie; Wisła Puławy - Olimpia Elbląg, godz. 17, stadion przy ul. Hauke-Bosaka w Puławach.

III liga lubelsko-podkarpacka - sobota: Omega Stary Zamość - Izolator Boguchwała 16, AMSPN Hetman Zamość - Podlasie Biała Podlaska 17; niedziela: Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 17, Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 17.

IV liga lubelska - wszystkie mecze w niedzielę: Sparta Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź 13, Janowianka Janów Lubelski - Łada 1945 Biłgoraj 17, Hetman Żółkiewka - Lewart Lubartów 11, Stal Poniatowa - Roztocze Szczebrzeszyn 17, Opolanin Opole Lubelskie - Powiślak Końskowola 17, Górnik II Łęczna - Orion Niedrzwica Duża 16, Lutnia Piszczac - Ruch Ryki 17, Orlęta Łuków - Unia Krzywda 17.

Turniej Coca-Cola Cup - finał wojewódzki: niedziela, godz. 9 boisko przy ul. Poturzyńskiej w Lublinie.

Międzynarodowy turniej w Lubartowie: sobota, godz. 9, boiska LO przy ul. Chopina w Lubartowie.

Turniej TKKF Omega z okazji XXV-lecia wyborów parlamentarnych - "Droga ku wolności", niedziela, godz. 10, boisko SP 30 przy ul. Nałkowskich w Lublinie.

PIŁKA RĘCZNA

Spotkanie z mistrzyniami Polski MKS Selgros Lublin: piątek, godz. 15 - plac Litewski w Lublinie, godz. 18 - klub Basketon (w hali Globus) przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

JEST MODA NA HANDBALL I PARA NIE MOŻE PÓJŚĆ W GWIZDEK



BOKS

Gala Wojak Boxing Night, sobota, z udziałem m.in.: Alberta Sosnowskiego, Marcina Rekowskiego, Łukasza Maćca, godz. 19.30, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

KICKBOXING

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Kickboxingu Light Contact Seniorów, Juniorów i Kadetów oraz Puchar Województwa Lubelskiego w walkach dzieci na pałki z gąbki, sobota, godz. 12, w hol Galerii Olimp IV przy al. Spółdzielczości Pracy 38 w Lublinie.

LEKKOATLETYKA

XXII Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne Urszulin 2014: niedziela, godz. 10.30. Biuro zawodów w ZS w Urszulinie.

KOLARSTWO

58. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej im. płk. Skopenki: piątek: Żdanów - Żdanów (19 km, jazda indywidualna na czas), godz. 10, piątek: Zamość - Zamość (122 km), godz. 15.30, sobota: Zamość - Zamość (82,5 km), godz. 16, niedziela: Zamość - Zamość (126 km), godz. 11.15. Trasy poszczególnych etapów przebiegają po drogach Roztocza.

GALA

II Wojewódzka Gala Sportu Osób z Niepełnosprawnością - Piątka na Piątkę, piątek, godz. 13, studio nagraniowe TVP Lublin.

WROTKARSTWO

Uliczne Mistrzostwa Polski: sobota, godz. 10.30 i niedziela, godz. 8.30, tor nartorolkowy na stadionie OSiR Tomasovia przy Alei Sportowej 8 w Tomaszowie Lubelskim.

TENIS STOŁOWY

Drużynowe Mistrzostwa Województwa skrzatek i skrzatów, sobota, godz. 9, pawilon sportowy MKS Lewart przy ul. Krzywe Koło 34 A w Lubartowie.

I Memoriał Stanisława Wieczorka dla amatorów i weteranów, sobota, godz. 10, sala KTS Optima przy ul. Podwale 3 w Lublinie.

SZACHY Symultana szachowa na 20 stolikach z mistrzem Zbigniewem Pydą, sobota, godz. 11-14, plac Po Farze w Lublinie.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU