Lublinianin został wicemistrzem Polski w kickboxingu

W miniony weekend w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w kick boxingu w wersji full-contact. Drugie miejsce w kategorii do 60 kg zajął Marcin Sigłowy, reprezentujący Sportowy Klub Kick-Boxingu Politechniki Lubelskiej.
W mistrzostwach brało udział łącznie 107 zawodników i zawodniczek z 41 klubów z całego kraju. W zawodach bardzo udanie zaprezentowali się zawodnicy Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej. W kategorii wagowej do 60 kilogramów Marcin Sigłowy zdobył srebrny medal dający tytuł Wicemistrza Polski juniorów. W walce półfinałowej młody zawodnik pokonał Patryka Jabłońskiego z Radomskiego Klubu Kickboxingu Kick-Sport. Przeciwnik podczas pojedynku trzykrotnie lądował na deskach i w drugiej rundzie sędzia zakończył walkę.

PAMIĘTACIE "PIŁKARSKI DIAMENT"? LUBLINIANIN W FINALE

Niestety Sigłowy w pojedynku finałowym nie wyszedł do ringu. Wszystko z powodu kontuzji, której nabawił się wcześniej, i ostatecznie musiał zadowolić się drugim miejscem. Swojemu synowi w ringu sekundował Dariusz Sigłowy.