Reprezentacja piłkarzy ręcznych na Globusie. Bilety już do nabycia

Polska - Białoruś

Polska - Białoruś (Fot. pzrp.pl)

Od 4 do 6 kwietnia męska reprezentacja Polski w piłce ręcznej gościć będzie w Lublinie. Wszystko z racji towarzyskiego turnieju, podczas którego zmierzy się z Czechami, Rosją i Białorusią. Ponadto ostatniego dnia imprezy oprócz starć mężczyzn kibice będą mieli okazję obejrzeć w akcji piłkarki ręczne MKS Selgros Lublin, które spotkają się z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.
Turniej, który zostanie rozegrany w Lublinie, będzie okazją dla trenera Michaela Bieglera do przyjrzenia się formie kadrowiczów przed ważnym meczem eliminacji do mistrzostw świata 2015. W czerwcu Polacy zmierzą się bowiem z Niemcami. Dlatego do Lublina kadra przyjedzie w swoim najmocniejszym składzie. - To będzie przede wszystkim dobrze obsadzony turniej i możliwość zagrania z wymagającymi przeciwnikami. Dzięki temu będziemy mogli dalej się rozwijać jako zespół - powiedział w rozmowie dla ZPRP selekcjoner Polaków.

To jest Alinomania. Moda na Alinę WojtasPolscy piłkarze ręczni na otwarcie turnieju zagrają z Białorusią i będzie to już trzeci mecz tych zespołów w tym roku. Jak do tej pory raz wygrywali rywale, a na ME w Danii rewanż wzięli Polacy. Kibice więc nie powinni narzekać na brak emocji. W kolejnych dniach drużyna trenera Bieglera zagra z Rosjanami, a na koniec zmierzy się z reprezentacją Czech.

Bilety już w sprzedaży

Bilety na kwietniowy turniej są już dostępne w internetowej przedsprzedaży. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem strony http://mkslublin.zissb.pl/. W ofercie sprzedaży będą karnety, a także wejściówki na poszczególne dni imprezy.

Karnety będzie można zakupić w systemie internetowym do 4 kwietnia do godziny 14 bądź w kasach hali Globus. Z kolei bilety jednodniowe można będzie nabyć za pośrednictwem strony http://mkslublin.zissb.pl/ od poniedziałku 24 marca. Natomiast dystrybucja biletów i karnetów w kasach biletowych hali Globus rozpocznie się od poniedziałku 31 marca. Kasy biletowe czynne od 31 marca w godzinach 14-18, w dniu pierwszego meczu (4 kwietnia) od godziny 12. Bilety ulgowe przeznaczone są dla uczniów, studentów do 26. roku życia, emerytów i rencistów.

JEST MODA NA HANDBALL I PARA NIE MOŻE PÓJŚĆ W GWIZDEKOrganizatorzy zadbali też o niespodziankę dla lubelskich kibiców. Każdy, kto zakupi karnet na międzynarodowy turniej, będzie mógł obejrzeć ćwierćfinałowy mecz fazy play-off MKS Selgros Lublin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski. Spotkanie zaplanowano na 6 kwietnia o godz.15.30.

Bezpośrednią relację ze wszystkich potyczek w ramach lubelskiego turnieju przeprowadzi telewizja Polsat.

Ceny biletów

Bilety na 1 dzień: 60 zł normalny i 40 zł ulgowy (sprzedaż od poniedziałku 24 marca)

Karnet na 3 dni: 120 zł normalny i 80 zł ulgowy (sprzedaż do 4 kwietnia godz. 14)Harmonogram lubelskiego turnieju

4.04.2014 (piątek)

Czechy - Rosja, godz. 18

Polska - Białoruś, godz. 20.30

5.04.2014 (sobota)

Białoruś - Czechy, godz. 16.30

Polska - Rosja, godz. 19

6.04.2014 (niedziela)

MKS Selgros Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb., godz. 15.30

Rosja - Białoruś, godz. 18

Polska - Czechy godz. 20.30

Skomentuj:
Reprezentacja piłkarzy ręcznych na Globusie. Bilety już do nabycia
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX