W niedzielę halę MOSiR-u opanują mali piłkarze z całej Polski

W niedzielę w hali MOSiR-u od samego rana w ramach turnieju piłki nożnej Citroen Cup 2014 rywalizować będą młodzi piłkarze w kategorii U-10.
Będzie to czwarta edycja ogólnopolskiego turnieju chłopców z rocznika 2004. Do rywalizacji pod patronatem firmy Citroen przystąpi dziesięć drużyn. Będą to zespoły nie tylko z Lublina i okolic, ale też z całej Polski.

Na parkiecie hali przy Al. Zygmuntowskich zaprezentują się: PN Motor Lublin, BKS Lublin i Widok Lublin. Stawkę uzupełnią drużyny z regionu - Avia Świdnik, Niedźwiadek Chełm i Hetman Zamość, a także zespołu z innych rejonów kraju - Beniaminek Krosno, Gwiazda Ruda Śląska i Polonez Warszawa. - Mali gracze z pewnością zapewnią wiele emocji, tym bardziej że nie są to przypadkowe drużyny, tylko ekipy z całej Polski, z osiągnięciami sportowymi w pracy z młodzieżą - mówi Jacek Sierpień ze stowarzyszenia Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin.

Turniej w hali MOSiR-u przy Al. Zygmuntowskich rozpocznie się w niedzielę o godz. 9. Zakończenie zmagań zaplanowane jest na godz. 17. Wstęp wolny.